Gegužės 21 d. įvyks jau 16-os kasmet įteikiamos „Webby Awards“ premijos nugalėtojų apdovanojimų ceremonija. Priminsime, jog „Webby Awards“ – tai vienas iš žinomiausių ir autoritetingiausių apdovanojimų, įteikiamų geriausiems interneto projektams.

„Webby“ premija, įsteigta 1996 metais, įteikiama organizacijoms ir žmonėms, kurie susiję su interneto puslapių, interaktyvių reklamų, servisų mobiliems telefonams, vaizdo klipų, interaktyvių žiniasklaidos priemonių ir t.t. kūrimu bei plėtojimu. Renginį organizuoja Tarptautinė skaitmeninio meno ir mokslo akademija (IADAS).

Šiais metais apdovanojimai bus įteikti maždaug 70 kategorijų; be to, bus įteiktos keturios premijos už ypatingus pasiekimus, nuo kurių ir pradėsime.

Metų artistu pripažinta islandų dainininkė Bjork ir jos albumas „Biophilia“, kuris sugalvotas kaip serija iš dešimties dainų, kurios išleistos kaip „iPad“ skirtos aplikacijos. WEB persona pripažintas amerikiečių komikas, scenaristas, prodiuseris ir režisierius Louis Szekely, labiau žinomas kaip Luis C.K. Metų aktorėmis pripažintos Juliette Lewis ir Graydon Sheppard iš vaizdo klipų serijos „Sh*t Girls Say“. Galiausiai didžiausiu WEB proveržiu pripažinta nuotraukų apsikeitimo aplikacija „Instagram“, kurią visai neseniai už 1 mlrd. JAV dolerių nusipirko kompanija „Facebook“.

REKLAMA

Pati „Facebook“ tautos balsais išrinkta geriausia nominacijoje „specialūs pasiekimai socialinėje sferoje“. Socialinis tinklas Google+ pripažintas geriausiu kategorijoje „socialiniai medijų projektai“. Geriausias naujienų puslapis – „Daily Beast“; nuotraukų servisas „PhotoSeed“ nugalėjo nominacijoje „menas“.

„Mashable“ pavadintas geriausiu verslo, o „FiveThirtyEight“ – geriausiu politiniu tinklaraščiu. „Google Music“ projektui skirta premija kategorijoje „verslo komunikacija“; geriausiu valstybiniu resursu pripažintas NASA puslapis. Premija kategorijoje žurnalai atiteko portalui „Wired“.

FaceIT


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų