Bendrovei „Microsoft“ atskleidus programų parduotuvės „Windows Store“ teikiamus privalumus programuotojams, norintiems kurti taikomąsias programas „Windows 8" operacinei sistemai, aiškėja, kad „Windows 8" OS bus naudojamos naujos apsaugos nuo klaidingai ar pavojingai veikiančių programų priemonės.

Būsimosios „Windows Store“ parduotuvės aprašyme „Microsoft“ nurodo, kad bet kokią šioje parduotuvėje nusipirktą ir į savo kompiuterį parsisiųstą programą „Microsoft“ prireikus galės nuotoliniu būdu užblokuoti ar net visai ištrinti, praneša „Computerworld“.

Dokumentacijoje taip pat pabrėžiama, kad tokiu atveju kompiuterio vartotojui „Microsoft“ kompensuos įsigytos programos kainą.

Įdomu, kad „Microsoft“ skelbia pasiliekanti visišką savo veiksmų laisvę „Windows Store“ parduotuvėje įsigytų trečiųjų šalių gamintojų sukurtų programų atžvilgiu. „Mes galime pakeisti arba nutraukti tam tikrų programų ar turinio, siūlomo „Windows Store“ parduotuvėje, platinimą bet kuriuo metu ir bet kokia dingstimi", - sakoma bendrovės dokumentacijoje. Pasak „Microsoft" atstovų,  taip siekiama kuo geriau užtikrinti vartotojų kompiuterių saugumą, tad pasiliekama teisė ir nuotoliniu būdu stabdyti „Windows Store“ įsigytų programų veikimą ar jas išvis ištrinti.


Rašyti komentarą...
m
minecraft.lt
2011-12-10 02:01:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
minecraft.lt
Atsakyti
0

m
montekristas
2011-12-10 12:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ziuriu mazaminksciai kuo toliau, tuo labiau brenda i pelkes su win8
Atsakyti
0

c
chacha
2011-12-10 15:14:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
NU va, nusipirksi M$ Office, o pats M$ ims ja ir istrins :)))))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų