Visai neseniai visą pasaulį buvo apskriejusi naujiena, jog kompanija „Samsung“ pradėjo lanksčių AMOLED ekranų serijinę gamybą. Vis tik pastarųjų naudojimas telefonuose ribojamas kitų aparatinių komponentų, kurie kol kas negali pasigirti tokia savybe. Nauju žingsniu, keičiant šią „nelanksčią padėtį“ tapo Pietų Korėjos mokslininkų išradimas, kurio dėka akumuliatorius nuo šiol taip pat gali būti lankstomas.
Profesoriaus Keon Jae Lee vadovaujama specialistų grupė visuomenės teismui pristatė bateriją, kurią galima sulenkti bei susukti, o viso proceso metu akumuliatoriaus savybėms tai neturi jokios įtakos. Nors tokių įrenginių „kietumo stoka“ jau yra neįprastas dalykas ir palieka tikrai nemažą įspūdį, pagrindinis mokslininkų tikslas yra pasiekti aukščiausią komponentų tvirtumo ir įrenginių eksploatavimo lygį.
Pristatytas lanksčios baterijos prototipas – tai vis tas pats ličio jonų akumuliatorius, kuris atspausdintas ant plonos plėvelės ir gebantis įsikrauti. Kol kas nėra tikslios informacijos apie tai, kada šis sprendimas galėtų būti panaudotas komerciniuose elektronikos įrenginiuose. Optimistiškai nusiteikusio profesoriaus Keon Jae Lee teigimu, mes juos pamatysime „naujos kartos visiškai lanksčių elektroninių sistemų“ sudėtyje. Vienu iš tokių įrenginių galėtų būti elektroninės knygos ir planšetiniai kompiuteriai; kartu galima drąsiai teigti, jog lanksčių komponentų naudojimas atveria tikrai įdomias perspektyvas ateities mobilių įrenginių dizaineriams.