Britanijos sveikatingumo ekspertai mano, kad Kalėdos – tinkamiausias metas pasakyti artimiesiems, kad jie turi antsvorį.

Gydytojai teigia, kad apie antsvorį reikia kalbėti atvirai, nes jis kelia didelę grėsmę sveikatai. Antsvoris, ypač jei riebalai susikaupę juosmens srityje, padidina diabeto, širdies ligų ir insulto riziką, praneša BBC.

Apklausos, kurioje dalyvavo du tūkstančiai žmonių, rezultatai rodo, kad dauguma nedrįsta kalbėti apie šią problemą. Apie 42 proc. asmenų nuo 18 iki 24 metų amžiaus mylimam žmogui nepasakytų, kad jis turėtų numesti svorio, nes bijo jį įskaudinti. Mylimam žmogui apie antsvorį nepasakytų kiek daugiau nei trečdalis žmonių nuo 25 iki 44 metų amžiaus ir vienas iš keturių vyresnių nei 44-erių. Vyrams sunkiausia apie svorį kalbėti su savo partnerėmis, o moterims – su draugėmis.

Gydytojai teigia, kad kalėdiniai šeimų susibūrimai yra puiki proga pasakyti artimiesiems, kad jie turėtų numesti svorio. Tai gali būti nelabai malonus pokalbis, bet nereikėtų praleisti progos apie tai pasikalbėti.


Rašyti komentarą...
R
Remis
2011-12-22 12:02:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka jus cia agituojate mesti svori, cia turbut zinute isversta ir merikieciams skirto saltinio.
Atsakyti
0

R
Remis
2011-12-22 12:05:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaledos tinkamas metas gerai pavalgyti ir palebauti :) ir taskas
Atsakyti
0

M
Moe
2011-12-22 14:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonių reikalas, kada jie nori mesti svorį (jeigu išviso nori)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų