Naujos kartos išmanusis telefonas „iPhone“ bus pateiktas rinkai jau 2013 m. birželį, mano „Business Insider“ cituojamas analitikas Peteris Misekas.

Jo ir kai kurių kolegų teigimu, „Apple“ nuo kitų metų pradės leisti naujus „iPhone“ modelius dukart per metus. Analitikas prognozuoja, kad būsimasis „iPhone“ modelis sąlyginiu pavadinimu „iPhone 5S“ turės didesnės talpos bateriją, NFC artimojo ryšio mikroschemą, pagerintą fotokamerą, didesnės raiškos ekraną „Retina+“, kurį pagal IGZO technologiją gamins bendrovė „Sharp“. Taip pat būsimajame telefone bus dvigubai daugiau - iki 128 GB - vidinės atminties, nei jos yra brangiausiame „iPhone 5“ modelyje.

Taip pat manoma, kad „iPhone 5S“ bus nebe dviejų spalvų (baltos ir juodos), kaip ankstesni „iPhone“ modeliai, bet 6 - 8. Analitikas teigia, kad „iPhone 5S“ seks spalio mėnesį rinkai pateikto penktosios kartos grotuvo „iPod touch“ pavyzdžiu. „Apple“ siūlo rinktis sidabrinę, juodą, mėlyną, geltoną ir raudoną naujojo „iPod touch“ spalvas.

„iPhone“ išmaniųjų serija atnaujinama naujais modeliais kasmet. Šių metų rugsėjį buvo pristatytas „iPhone 5“, o praėjusių metų spalį pateiktas „iPhone 4S“, tapęs „iPhone 4“ atnaujinimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų