Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas tvirtina, kad elektroninio pašto dienos sparčiai artėja prie pabaigos.

Rinkos tyrimų bendrovės „comScore“ tyrimų duomenys rodo, kad elektroninio pašto laiškų, kuriuos siunčia 12 - 17 metų amžiaus interneto vartotojai, skaičius per praėjusius metus sumažėjo 25 proc. Interneto tinklalapių, teikiančių elektroninio pašto paslaugas, lankomumas per tą patį laikotarpį sumažėjo 6,6 proc., rašo britų dienraštis „Guardian“.

D. Britanijos interneto paslaugų teikėjos bendrovės „TalkTalk“ užsakymu neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad vos 51 proc. paauglių ir jaunuolių iki 20 metų amžiaus pirmenybę rinkdamiesi tinkamiausią elektroninę bendravimo priemonę atidavė e. paštui. Ekspertai mano, kad jei tokia tendencija išliks ir paaugliams suaugus, toks elektroninis paštas, kokiu naudojamės dabar, ilgai neišsilaikys.

Paaugliai vis dažniau naudoja alternatyvias skaitmeninio bendravimo priemones, tarp jų SMS ir greitąsias interneto žinutes, siunčiamas iš įprastinių mobiliųjų ir išmaniųjų telefonų, ir susirašinėjimą naudojantis socialinių tinklų pranešimų sistemomis.

M. Zuckerbergas apie artėjančią e. pašto mirtį buvo viešai prabilęs dar praėjusių metų lapkritį, kai buvo pristatoma nauja „Facebook“ žinučių sistema.


Rašyti komentarą...
I
Ignas
2011-11-29 13:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
neįsivaizduoju Facebook Chat tipo verslo komunikacijos :)
paštui niekas negresia šį šimtmetį
Atsakyti
0

c
cheesus crust
2011-11-29 13:25:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogus tiesiog per daug į savo sritį įnikęs, akiratis susiaurėjo. Pradėjo kalbėti kaip tas pasaulio pabaigos pranašas.
Atsakyti
0

m
montekristas
2011-11-29 15:17:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cukermanas nusisnekejo eilini karta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų