Žinia vairuotojams: spartinami kelio Vilnius – Utena darbai

Prieš kelis dešimtmečius nutiesto betoninio kelio Vilnius – Utena rekonstrukcijos darbai yra spartinami, sako susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.  

„Darbai yra spartinami ir pagal numatyta programą, šiais metais turėtų būti realizuota mažiausiai 90 proc.“ – ketvirtadienį Seime per Vyriausybės valandą teigė ministras.   

Konservatorius Edmundas Pupinis susisiekimo ministrą informavo apie gyventojų skundus dėl kelio Vilnius – Utena, nes buvo žadėta greičiau jį remontuoti.

Kelio dalių rekonstravimo darbai prasidėjo šių metų pradžioje. Automobilių kelių direkcija BNS nurodė, kad šiuo metu darbai kelyje vyksta pagal dvi sutartis. 

Darbai pagal 2018 metų gruodį pasirašytą beveik 20 mln. eurų sutartį turi būti atlikti iki 2019 metų spalio 16 dienos, o pagal 2019 metų kovo sudarytą 19,77 mln. eurų sutartį – 2020 metų gegužę. Kelių direkcija prognozuoja, kad atsižvelgiant į dabartinį finansavimą visas kelio galėtų būti užbaigtas iki 2030 metų.

1985 metais pastatyto kelio, kurio danga pagaminta iš cementbetonio, priežiūra nuolat brangsta, nes ji yra sutrūkinėjusi, atsinaujina plyšiai, deformuojasi siūlės. 

Anksčiau viešosios ir privačios partnerystės būdu visą kelią sutvarkyti ketinusi Kelių direkcija šios idėjos atsisakė ir projektą finansuoja  iš Kelių priežiūros ir plėtros programos.


Rašyti komentarą...
A
Apolinaras
2019-09-26 18:32:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kelio rekostrukcija pasibaigs su sankryza :NEMENCINE-MAISAGOLA,o po to-kaip dievas duos...
Atsakyti
0

A
Ale va
2019-09-26 18:19:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
" Lelių direkcija" nieko nepasako ... Jau dabar sunku nusigauti nuo Vilniaus iki Nemenčinės sankryžos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų