Žiema netrukus sugrįš: teks kęsti beveik 10 laipsnių šaltį, bus ir sniego

Trečiadienį Lietuvoje orai buvo gana šviesūs, kritulių beveik nebuvo. Naktį irgi bus menkai debesuotas dangus, jei kur nors ir pasnyguriuos, tai labai mažai. Ketvirtadienį dangus bus nusėtas nedideliais debesimis, iš kurių tai šen, tai ten vis pasnigs.

Šiaurinių krypčių vėjas ir menkas debesuotumas lems, kad šiąnakt bus iki 1–3 laipsnių šalčio, pietuose galbūt vos šalčiau. Dieną temperatūra kilti visai neskubės, visgi įdienojus vyraus 1–3, kur nors bus apie 4 laipsnius šilumos.

„Kitaip tariant, artimiausią parą vėl stumdysis žiema ir pavasaris. Naktį bus žiema – kur nors nukris kelios snaigės, bus iki 1–3, kur nors 4 laipsnių šalčio. Dieną bus ankstyvas pavasaris – tai šen, tai ten vis pasnigs, bet bus iki 1–3, kai kur 4 laipsnių šilumos. Sniegas tirps“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį žiemiškumo bus vos daugiau. Pūs nestiprus šiaurinių krypčių vėjas, vietomis pasnyguriuos, daug kur plikledis. Vyraus 3–5 laipsniai šalčio, kai kur vos mažiau. Dieną neaukšti pavieniai debesys sniego pabarstys jau daug kur. Temperatūra kils labai nenoriai, pietuose ir rytuose iki 1–2, kai kur 3 laipsnių šilumos, bet vakaruose ir šiaurėje visą dieną bus apie 0.

Šeštadienio naktis bus menkai debesuota, todėl vyraus jau 6–8 laipsniai šalčio, dieną ims niaukstyti stiprės vakarinių krypčių vėjas, įsivyraus keli laipsniai šilumos.

Sekmadienio naktis bus ne tokia šalta, bet ir naktį, ir dieną ir pasnigs, ir neilgai trunkanti pūga gali kilti.


Rašyti komentarą...
m
mertas
2021-03-24 15:05:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkoks užmigęs portalas. Greitai skelbs praėjusių metų orų prognozes.
Atsakyti
0

s
stebetoja
2021-03-25 07:03:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprasi LNK vienas prognozes Tele3 visiskai kitokias. Man atrodo kazkada yra pasakes, kad kokie bus orai pasakysime rytoj,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų