Žiauri avarija Molėtų raj.: 9-metė mirė, uždarytas kelias A14 į abi puses Atnaujinta: 21:35 val.

Kraupi avarija įvyko penktadienio popietę Molėtų rajone, Paluokesos kaime. „Facebook" vartotojai pranešė, kad nelaimė įvyko Molėtų plento sankryžoje. Patvirtintais policijos duomenimis, nukentėjo keturi žmonės.

13

Maždaug 17:30 val. socialiniame tinkle „Facebook" žmonės dalijosi nuotraukomis iš įvykio vietos. Susisiekus su policijos atstovais, buvo patvirtinta informacija, kad įvykio metu susidūrė du automobiliai. Nukentėjo keturi žmonės, tarp kurių – du mažamečiai.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiauri avarija Molėtų rajone

Pirminiais duomenimis, Iškart po avarijos, „Opel" automobilyje važiavusios 9-ių metų mergaitės būklė buvo itin sunki. Į įvykio vietą atvyko greitosios medicinos pagalbos brigados iš visos apskrities. Mergaitė buvo ilgai gaivinama greitosios automobilyje, tačiau medikai jai niekuo padėti nebegalėjo. 9-metė mirė medikų automobilyje. Labai sunki būklė ir į ligoninę išvežto kito vaiko.

Po įvykio kelias A14 į abi puses buvo uždarytas.

„Molėtuose sankryžoje prie „Maximos" kraupi avarija. Kaktomuša susidaužė du automobiliai. Vaiką gaivino. Bus kamštis. Vairuokite atsakingai, kai avarija įvyko man prieš akis, tai niekaip nesuvokiu, kaip taip įmanoma buvo...", – rašė liudininkas feisbuko grupėje „Reidas Vilniuje". 

Pirminiais TV3 žurnalisto duomenimis, avarija įvyko, kuomet automobilis „Toyota", važiuodamas iš Vilniaus pusės, suko kairėn link Molėtų. Jis nepraleido priešpriešine kryptimi iš Utenos važiavusio „Opel" automobilio, kuriuo važiavo šeima su vaikais. Tai tapo susidūrimo priežastimi.

Apie 21:30 val. susisiekus su policijos atstovais buvo patvirtinta, kad įvykio vietoje kelias vis dar uždarytas.

 


Rašyti komentarą...
A
2019-07-26 18:24:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtent šioj sankryžoj reikia žiedą daryt,kiek dar nukentėjusių bus kol susivoks molėtų valdžia?!
Atsakyti
0

I
Inga
2019-07-26 18:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta seimai...
Kada baigsis zutys keliuose....baisiausia kai zusta vaikai...
Atsakyti
-3

A
Asta
2019-07-26 20:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta namiskiam, stiprybes
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų