Vytauto Landsbergio šokis sukėlė audrą socialiniuose tinkluose

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kuriame profesorius Vytautas Landsbergis šoka ir įrodo, kad širdyje jis dar jaunas. Tačiau ar iš tiesų šis šokis nesurežisuotas?

18

Konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis tikina, kad tai buvo spontaniška šventė, o susirinko Katedros aikštėje tiesiog simboliškai atidaryti turą per Lietuvą.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vytauto Landsbergio šokis sukėlė audrą socialiniuose tinkluose

„Keliausime per miestus ir pristatysime žmonėms savo naują ekonominio proveržio programą. Vakar buvo simbolinė proga startuoti iš Katedros aikštės. Susirinko daug partijos narių, miesto svečių, kurie pro ten ėjo, taip pat netikėtai prisijungė ir profesorius Vytautas Landsbergis, kuris kaip ir kiti partijos nariai gavo kvietimą“, - sako G. Landsbergis.

Anot jo, renginį turėjo vainikuoti keletas Jurgio Didžiulio dainų, tačiau visa tai virto spontanišku šokiu, prie kurio prisijungė ir profesorius.

„Renginį turėjo vainikuoti keletas Jurgio Didžiulio dainų, tačiau visa tai virto spontanišku šokiu, į kurį įsijungė ir profesorius. Iš tikrųjų, tai nustebino visus. Dažniau profesorius būna atsakingas už muziką nei už šokius“, - tikina partijos pirmininkas.

REKLAMA

Ar tai reklama?

Politikės komunikacijos ekspertas doc. dr. Andrius Šuminas, aiškina, kad be jokios abejonės tas vaizdo įrašas yra politikės komunikacijos dalis. Tačiau vadinti to politine reklama negalima, visko, kas yra internete negalime vadinti reklama, bet tai dalis politinės, rinkiminės komunikacijos.

„Be jokios abejonės rinkimai jau vyksta pilnu tempu ir partijos yra paskelbusios savo sąrašus. Politikės komunikacijos srautas didėja ir žmonėms tą reikėtų suprasti, o visas tas žinutes gaunamas iš politikų reikėtų vertinti per artėjančių rinkimų prizmę“, - sako A. Šuminas.


Rašyti komentarą...
v
vycka
2016-05-06 19:59:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senelis tegul eina ilsetis o anukas tegul slaugo.
Atsakyti
-1

R
Rūta
2016-05-06 12:41:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
KO NEPADARYSI DĖL SEIMO LOVIO.REIKĖTŲ IR Į KELNES PRIDĖTŲ!
Atsakyti
-6

r
rinkimų karštinė
2016-05-06 14:39:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vien konservai pradėjo priešrinkiminį maratoną.Štai raudonųjų Paleckių jauniausioji revoliucingoji atplaiša kviečia sostinės Naujosios Vilnios,kurioje jis kandidatuoja į Seimą,gyventojus paminėti Pergalės dieną.Tik šįkart ne gegužės 9,o europietiškai-gegužės 8d.Matyt dėl to,kad gegužės 8-oji yra sekmadienis.
Laiptinėse ir viešosiose vietose iškabinti nedideli plakatai kviečiantys į renginį.Ne visur tai atlikta civilizuotai,vietomis plakatai barbariškai pritvirtinti greitojo fiksavimo jungtimis prie įėjimo durų ir panašiai,tačiau ne vieninteliai jie taip agitaciją ir reklamą lipdo.
Plakatas Vilniaus vaizdų iš Gedimino pilies fone byloja:

Brangūs Naujosios Vilnios gyventojai!
Su Pergalės Diena!
Kviečiame Jus pagerbti žuvusiųjų didvyrių atmintį ir nuoširdžiai pasveikinti gyvus Karius,išlaisvinusius mus iš fašizmo.
Renkamės gegužės 8d.,Sekmadienį,11.00
karių kapinėse priešais namą Parko g.47

Algirdas Paleckis ir jo komanda

Žemiau pakartojamas teksto vertimas rusų kalba,tik "kariai" ir "išlaisvintojai" pradedami didžiosiomis raidėmis.
Plakato viršutiniame kairiajame kampe-kadrai iš "Amžinojo pulko" eisenos kažkur Rusijoje,plakato dešinėje-sovietų kario "Aliošos" su kardu skulptūros vaizdas.Plakato apačioje per vidurį-sovietinė Amžinoji ugnis apkrauta raudonais gvazdikais iš šonų.

Renginys planuojamas nedidelėse sovietų karių kapinaitėse daugiabučių namų kvartalo pakraštyje,jos net atskiro kažkokio pavadinimo neturi.Anksčiau kapinaitės patekdavo į policijos suvestines dėl jose girtaujančio vietos jaunimėlio.
Įdomiausia tai,kad savo tinklalapyje paleckis2016 taškas ėltė Paleckis jokio tokio renginio nemini.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų