Vytautas Landsbergis siūlo bausti už agitaciją nesiskiepyti ir nesiskiepijimą Gabrielius Landsbergis – už griežtinimą

Profesorius Vytautas Landsbergis siūlo, kad už agitavimą nesiskiepyti grėstų atsakomybė. Taip pat atsakomybę už priimtą sprendimą nesiskiepyti turėtų pajausti ir tie, kurie apsisprendė nesiskiepyti.

Kalbėdamas per Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Tarybos posėdį Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininkas, profesorius V. Landsbergis kalbėjo, kad Lietuvos įstatymuose yra įtvirtinta, kad agitacija nesiskiepyti yra kenkėjiška veikla.

„Kiekvienas, kuris nesiskiepija, yra potencialus platintojas ir tai reikia į akis, aiškiai, pasakyti. Aš to pasigendu“, – kalbėjo V. Landsbergis.

Pasak jo, antivakseriams turi būti aiškiai pasakyta, kad jie kenkia visuomenei.

„Turėtų būti suvokiama atsakomybė ir už nesiskiepijimą, ir už agitaciją nesiskiepyti. Mes kol kas kaip valstybė nekvalifikuojame tų reiškinių kaip nusikalstamų veikų, mes esame švelnūs ir mandagūs ir galbūt dėl to nukentėsime. Mes neatrandame ne tik tai tendencijų, bet ir kryptingos agitacinės veiklos, neatrandame įstatymine ir teisėtvarkos vieta, nors tai galėtų būti daroma. Pavyzdžiui, agitacija nesiskiepyti įvertinta kaip kenkimas visuomenei“, – kalbėjo V. Landsbergis.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TS-LKD Tarybos posėdis

Paklaustas, ką mano apie siūlymą bausti už agitaciją nesiskiepyti, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis kalbėjo, kad palaikytų griežtesnę valstybės poziciją dėl skiepijimosi.

„Diskusija privalo būti, aš palaikyčiau ir griežtesnes valstybės nuostatas dėl skiepijimosi, dėl to, kad mes galime atsidurti labai pavojingoje situacijoje, kuomet rudenį Delta, Delta Plius ar Lambda ar kokiai nors kitai atmainai grįžus į Lietuvą, mes pradėsime svarstyti ir diskutuoti dėl karantino“, – kalbėjo užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Pasak jo, tai reiškia, kad tie žmonės, kurie priėmė sprendimą skiepytis negalės grįžti į įprastą gyvenimą, nes kiti gyventojai bus pasirinkę nesiskiepyti.

„Tai didžiulis praradimas ir valstybei“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Jo nuomonė, būtų teisinga labiau įgalinti Galimybių pasą.

„Pasiskiepiji – eini į barą, pasiskiepyji – eini į biblioteką, pasiskiepiji – gauni paslaugų: eini į baseiną, į sporto klubą, kur tau patinka“, – vardijo G. Landsbergis.

Kitu atveju, nesiskiepiję žmonės visuomenei kelia pavojų.


Rašyti komentarą...
P
Pikta
2021-07-17 11:42:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji pati reikia bausti... o mes laisvi zmones turime tureti pasirinkimo laisve. O jei jos netenkame tai kuo skiriasi si valstyve nuo diktaturu...?
Atsakyti
-10

A
Adomas
2021-07-17 11:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienas Lietuvos pilietis turi konstitucine teise savo laisva valia spresti, ka gali daryti su savo kunu. Kur yra logika, kad pasiskiepijes zmogus turi saugotis nepasiskiepijusio? Kodel sveikas zmogus, stiprinantis savo imuniteta naturaliom priemonem yra stumiamas is visuomenes? Turi buti grazinti visi pinigai, kuriuos kaip baudas sumokejo tautieciai- uz kaukiu nedevejima, atstumo nesilaikyma ir pan., plika akimi matyti, kad visa tai yra Absurdas. Skiepai buvo ir yra nemokami, tik dabar net primokama- cepelinais, loterijom su galimybe laimeti automobili. Visa tai nera SKAIDRU!
Atsakyti
-12

W
Www
2021-07-17 11:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsų senis visai nupušo.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (153)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų