VSAT vadas: pasiekta neteisėtų migrantų apgyvendinimo užkardose riba

Pasiekta neteisėtų migrantų apgyvendinimo užkardose riba, sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas.

„Visos užkaros šiuo metu užpildytos, teko ir šeštadienį, sekmadienį spręsti klausimą dėl šių žmonių apgyvendinimo, matome, kad kol kas galimybių perkelti neteisėtus migrantus iš sienos apsaugos tarnybos padalinių nėra, pavyko kol kas susitvarkyti, tačiau esame prie savo galimybių ribos“, – pirmadienį interviu Lietuvos radijui sakė R. Liubajevas.

Jis taip pat informavo, kad nuo vidurnakčio iki pirmadienio ryto sieną iš Baltarusijos kirto dar 109 neteisėti migrantai, o sekmadienį buvo pasiektas rekordas – 289 migrantai.

„Sekmadienis buvo tikrai labai karštas mums pasieniečiams, buvo sulaikyti 289 neteisėti migrantai, tai per visą laikotarpį nuo šių metų pradžios arba taip vadinamos migracijos krizės buvo rekordas“, – sakė R. Liubajevas.

Praėjusios savaitės duomenimis, pasieniečių užkardose buvo laikinai apgyvendinta apie 2 tūkst. iš Baltarusijos neteisėtai atvykusių migrantų. Praėjusį ketvirtadienį 380 jų buvo apgyvendinti Rūdninkų poligone, iš viso čia planuojama apgyvendinti 800 neteisėtų migrantų.

Šiemet sieną iš Baltarusijos į Lietuvą perėjo beveik 4 tūkst. neteisėtų migrantų. Šis skaičius yra keliasdešimt kartų didesnis nei buvo per visus 2020 metus.

Lietuva dėl išaugusios neteisėtos migracijos yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Šalies pareigūnai laikosi pozicijos, jog išaugę migracijos srautai yra organizuota Minsko režimo akcija prieš Lietuvą.


Rašyti komentarą...
K
Kazimieras Lazauskas
2021-08-02 09:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam kartoti tai, kas ir taip žinoma - laikas, pagaliau jau kažką daryti ! Pagaliau - imtis net fizinių veiksmų. Grūsti juodaskūrius atgal, būriais, po šimtą, du, ar daugiau. Kariškiai, pagaliau, savanoriai, ,,perdengtų'' pasienį fiziškai. Tie perbėgėliai juk ne su ginklu braunasi. Valdžia, nemiegokite, darykite, pagaliau, ką nors !
Atsakyti
-1

J
Jonas
2021-08-02 09:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai padare konservatoriai kisosi i svetimos valstybes reikalus Landzbergis turetu tuoj pat atsistatydinti Cia jis visa kose sukele kartu su Cihaunovskaja ir pradejo lakstyti po Europa ir loti kad butu ivestos sankcijos Dabar per toki idiota kencia lietuvos zmones
Atsakyti
-10

I
Ir
2021-08-02 09:16:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas toliau?gal turėsime savo namus atlaisvinti,kad juodzius priimti galėtumėme?ot laikai atėjo,jei jūs nesugebate sutvarkyti kai ateina po 100,įdomu ką darysite kai bus jų čia tūkstančiai????
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų