Vilniuje svilinant saulei motina automobilyje paliko 2 metukų vaiką papildyta 17.58 val.

Vilniuje prie „Akropolio“ ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos dėl automobilyje palikto mažamečio vaiko. Karštame automobilyje vos dvejų vaikas užmigo, jį pamatę žmonės paskambino policijai, motina buvo per „Akropolio“ garsiakalbius buvo raginama grįžti prie automobilio.

Liudininkai TV3 televizijai atsiuntė išskirtinius kadrus: visai mažiuką vaiką karštyje mašinoje palikusi motina aiškinasi su pareigūnais ir su medikais, pastarieji ką tik įsitikino, kad mažyliui jau dabar pavojaus nėra.

Apie 16-ą valandą prie Vilniaus „Akropolio“ atsiųstos specialiosios tarnybos – štai šiame „Renault“ praeiviai pamatė vaiko kėdutėje susmigusį dvimetį. Praeiviai pagalvojo, kad nuo karščio jau vaikas prarado sąmonę. Buvo paliktas kiek praviras vienas langelis, todėl žmonės sugebėjo atidaryti automobilio dureles be gelbėtojų pagalbos. Vaikas įkaitusioje mašinoje miegojo. Priekaištų neatsakinga motina sulaukė nė tik nuo pareigūnų ir medikų: gavo pylos ir nuo praeivių.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje svilinant saulei motina automobilyje paliko 2 metukų vaiką

Motinos paieška užtruko, liudininkai sako, kad motina po „Akropolį“ vaikštinėjo su vyresniu vaiku. Pati ji tikino, kad vaiką paliko tik trumpam, ėjo iki bankomato, tačiau kažkaip užsimiršo ir užtruko ilgiau.

REKLAMA

„Akropolio“ atstovai pranešime teigė, kad apie paliktą vaiką iškart buvo pranešta prekybos centro radijo kanalu. Netrukus prisistačiusi mama vaiką išleido iš automobilio, po pirminės greitosios pagalbos specialistų apžiūros konstatuota, jog vaikas nenukentėjo. 

Prekybos centro atstovai tikina, kad lankytojų saugumui užtikrinti šiuo metu skiriama maksimalus dėmesys, taip pat kviečia atsakingai elgtis ir savo klientus. Uždarytame automobilyje mažo vaiko negalima palikti net trumpam, ypač karštą dieną. Automobilio salone temperatūra kyla itin sparčiai, ji gali būti pavojinga ne tik vaiko sveikatai, bet ir gyvybei. Raginame tėvus nebijoti į prekybos centrą eiti su mažamečiais vaikais.

Visoje „Akropolio“ teritorijoje laikomasi maksimalių saugumo reikalavimų, o vaikų laisvalaikiui praleisti yra įrengtos žaidimų aikštelės tiek lauke, tiek prekybos centro viduje.

Policija dėl šio incidento tyrimo nepradės. Į policijos komisariatą vairuotoja nebuvo vežama, ji paleista. Tačiau apie moterį bus pranešta Vaiko teisių apsaugos tarnybai, sako pareigūnai


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2020-07-17 18:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai neatsakinga mamyte. Gerai kad viskas gerai baigesi
Atsakyti
-5

D
Dariusd
2020-07-17 20:28:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš manau pačia motina reiktu uždaryt ir palikt mašinoj
Atsakyti
-6

K
Klausimas
2020-07-17 18:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar verta vadintis motina?
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų