Vilniuje priešais Seimą ugniagesiai vadavo kačiuką

Trečiadienio popietę Vilniaus ugniagesiai vadavo automobilyje užstrigusį kačiuką. Mažas, maždaug pusantro mėnesio kačiukas tūnojo variklio skyriuje.

19

Gelbėjimo operacija vyko priešais Seimą stovėjimo aikštelėje. Po vidurdienio specialiosioms tarnyboms paskambino „Škoda“ vairuotoja. Ji sakė, kad mašinoje po variklio dangčiu tupi kačiukas ir jo niekaip nepavyksta išvilioti.

TV3 žurnalistui moteris sakė, kad ketino kažkur važiuoti, tačiau išgirdo, kaip kačiukas kniaukia. Moteris augina du katinus, todėl iš karto suprato, kad į mašiną pasišildyti įlindo kačiukas. Nenorėdama jo sužaloti moteris nejungė variklio. Gyvūnėlis į mašiną greičiausiai įlindo dar naktį.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kačiuko gelbėjimo operacija Vilniuje

Moteris kačiuką visaip bandė išvilioti pati, nepavykus gyvūnėlio prisišaukti su katėms skirtu maistu ji kreipėsi pagalbos į gelbėtojus.

Ugniagesiams teko pavargti kone valandą: jie pakėlė mašiną oro pagalvėmis, nuėmė oro filtrą. Galiausiai po varikliu besiblaškantį kačiuką pavyko sugriebti ir ištraukti.

Išgelbėtu kačiuku pasirūpino aikštelėje šalia automobilį pasistačiusi ir prie jo sugrįžusi žinoma žurnalistė. Pamačiusi vadavimo operaciją ji nusprendė padėti, nuvežė katinėlį gyvūnų globėjams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų