Vilniuje girtas vairuotojas rėžėsi į automobilius ir bandė pasprukti

Sekmadienį vakare Vilniuje girtas „Audi“ vairuotojas apgadino tris stovinčius automobilius ir bandė sprukti sudaužytu automobiliu. Bėgliui kelią užtvėrė kiti vairuotojai.

Maždaug 20.30 val. Naujosios Vilnios Genių gatvės gyventojus ant kojų sukėlė smarkus trenksmas. Paaiškėjo, kad „Audi“ atsitrenkė į stovintį visureigį BMW, šis nuo smarkaus smūgio pašoko į priekį ir trinktelėjo į „Škoda“. Pastarasis automobilis dar įsirėmė į „Volvo“.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje siautėjo girtas vairuotojas

Avarijos kaltininkas nebuvo prisisegęs saugos diržo ir galva smarkiai trenkėsi į priekinį stiklą. Kruvinas vyras bandė nuvažiuoti iš avarijos vietos. Toje vietoje, kur įvyko avarija, eismas vienpusis.

„Audi“ vairuotojas pajudėjo atgal, tačiau iš galo jam kelią užtvėrė kitas vairuotojas. Kažkas dar užtvėrė gatvelę ir iš priekio.

Atskubėję policijos pareigūnai sulaikė išvažiuoti ketinusį vairuotoją. Į alkoholio matuoklį pirmu bandymu jis įpūtė kone tris promiles. Antrą kartą jis įpūtė kiek mažiau nei 2,5 prom. Tai vidutinis girtumas – už tiek keliama baudžiamoji byla.

„Audi“ vairuotojas su policijos palyda nuvežtas į ligoninę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų