Vilniuje girtas BMW vairuotojas rėžėsi į „Toyota“: moteris – išvežta į ligoninę, kaltininkas surengė pasirodymą Papildyta 18:30 val.

Vilniuje girtas vairuotojas su BMW rėžėsi į moters vairuojamą automobilį, moterį medikai išvežė į ligoninę. Pusantros promilės įpūtęs kaltininkas įvykio vietoje surengė pasirodymą, policininkams teko vairuotoją raminti.

Avarija pavakare įvyko netoli Lietuvos Prezidento namų: Stepono Batoro gatvėje prie Pūčkorių atodangos BMW išlėkė į priešpriešinę ir rėžėsi į moters vairuojamą „Toyota“.

Pastarajam automobiliui smarkiai suknežintas priekis, o štai BMW – šonas. Visgi važiavusieji BMW nesužeisti. Per avariją greičiausiai dar kliudytas kitas automobilis. Iš karto buvo pranešta, kad BMW vairuotojas veikiausiai girtas. Vairuotojas teisinasi, kad šiandien negėrė.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eismo įvykis Vilniuje: po BMW ir „Toyota“ automobilių susidūrimo prireikė medikų pagalbos

Policijos pareigūnai patikrino girtumą dar įvykio vietoje. Alkoholio matuoklis parodė beveik pusantros promilės. Vairuotojui pasisekė – už girtumą baudžiamosios bylos išvengė. Tačiau už avariją gali būti iškelta baudžiamoji byla. Per avariją nukentėjo moteris, viskas priklauso nuo to, kaip sunkiai nukentėjo moteris.

Pirminiais duomenimis, nesuvaldytas BMW rėžėsi į bortelį, į jį susigadino ratą. Automobilis nuo bortelio atšoko į kitą pusę ir išlėkė į priešpriešinę. Jei sužeidimai lengvi, kaltininkas gali išvengti baudžiamosios bylos. Tačiau už girtumą ir sukeltą avariją kaltininkas neliks nenubaustas: gaus solidžią administracinę baudą ir neteks vairuotojo pažymėjimo, jei tokį turi. Šiuo atveju teisė vairuoti gali būti atimta net penkeriems metams.


Rašyti komentarą...
a
a
2021-03-17 19:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kodel negalima tokio avigalvio nusauti vietoje, visuomene butu saugesne.
Atsakyti
-1

J
Jana
2021-03-18 11:59:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
A jam nieko nebus ,bauda išrasis ,i toliau važinės .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų