Vilniuje ant užšalusios upės – dešimtys žmonių: gelbėtojai perspėja, kad tai itin pavojinga

Į Lietuvą atkeliavęs šaltis jau kurį laiką sustingdęs laiko šalies upes ir ežerus. Žiemos pramogų išsiilgę lietuviai vis dažniau traukia prie užšalusių vandens telkinių. Vieni čiuožinėja pačiūžomis, kiti kerta eketę ir maudosi. Dar kiti nusprendžia apturėti romantiškus pasivaikščiojimus ant užšalusių upių.

6

Sostinės centre, ant užšalusios Neries – dešimtys žmonių. Ant apsnigto ledo matosi žmonių pėdsakai, ištisi išmindžioti takai.

Asmenų pasirinkimas pasivaikščioti užšalusia upe gąsdina gelbėtojus. Anot jų, tai itin pavojinga pramoga, kuri kelia tikrą grėsmę. Upių ledas nėra toks tvirtas, todėl bet kuriuo momentu gali suaižėti ar net lūžti. Tokiu atveju į pagalbą tektų skubėti gelbėtojams.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje ant užšąlusios upės – minios žmonių

Tiesa, specialistai perspėja, kad įlūžus upėje pagalba gali būti neveiksminga. Upės srovė stipriai traukia, todėl išgelbėti įlūžusį asmenį gali būti itin sudėtinga.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar sekmadienio popietę Vilniuje sulaukta pranešimo apie į Nerį įkritusius du vyrus.

Apie 13.29 val. pranešta, kad tarp Baltojo ir Geležinio Vilko tiltų, upės ledu ėjo du vyrai ir įlūžo į properšą. Policija, gelbėtojai apie 14 val. atliko paieškas, apžiūrėjo užšalusią upę.

Visgi, netrukus paieška buvo nutraukta, kadangi pranešimas nepasitvirtino, o apie nelaimę pranešęs asmuo, kaip paaiškėjo, įvykio pats nematė, kliovėsi jam perpasakota informacija. 

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Užšalusi upė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų