Vilniaus savivaldybėje verda tikra sumaištis

 Vilniaus savivaldybės taryba trečiadienį spręs, ar atleisti administracijos vadovę Almą Vaitkunskienę ir vietoje jos į pareigas skirti mero Remigijaus Šimašiaus patarėją Povilą Poderskį.

R. Šimašius teigia, kad administracijos vadovė prarado jo pasitikėjimą dėl prastos vadybos, destruktyvaus požiūrio į komandinį darbą ir personalo valdymą, direktorė taip pat kaltinama modernių ir progresyvių sprendimų stabdymu ir nesuvokimu, „perteklinių biurokratinių darinių“ kurimu savivaldybėje. Kiek daugiau nei prieš savaitę meras dėkojo A. Vaitkunskienei už profesionalumą ir indėlį suvaldant savivaldybės skolą, energingumą bei teigė norintis jos indėlio probleminėse savivaldybės įmonėse – meras siūlė jai užimti patarėjos postą savivaldybės įmonėje „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT), po metų – ir postus VŠT bei „Vilniaus vandenų“ valdybose.

A. Vaitkunskienė teigia, kad tikroji atleidimo priežastis – tai, jog ji neįtiko mero aplinkai dėl griežto požiūrio į biudžeto lėšų naudojimą. Direktorė sako turinti ir savivaldybės darbuotojų profesinės sąjungos palaikymą.

REKLAMA

Į A. Vaitkunskienės vietą R. Šimašius teikia savo patarėjo informacinėms technologijoms 27-erių Povilo Poderskio kandidatūrą. R. Šimašius šią savaitę BNS teigė užsitikrinęs tarybos daugumos palaikymą atleidžiant direktorę.

Kartu su A. Vaitkunskiene siūloma atleisti ir pavaduotoją Vilūnę Urbonienę. Praėjusiame tarybos posėdyje liberalams nusprendus nutraukti darbą koalicijoje su konservatoriais iš administracijos direktorės pavaduotojų atleistas Arvydas Darulis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų