Vilniaus pakraštyje – kraupi avarija: moterį teko traukti iš po ratų

Apie 22 valandą Vilniaus pakraštyje įvyko baisi avarija – ant kelyje gulėjusios moters užvažiavo automobilis. Ją iš po transporto priemonės teko traukti su gelbėtojų pagalba.

19

Nelaimė įvyko Liepkalnio gatvėje, neprivažiavus vadinamojo Salininkų žiedo. Moters vairuojamas „Opel Astra“, važiuodamas į užmiesčio pusę, užvažiavo ant gulinčios moters. Tikėtina, kad vairuotoja beveik iki paskutinės akimirkos nespėjo pamatyti, kad ant kelio guli žmogus. Manoma, kad ji spėjo tik pristabdyti, todėl gulėjusi moteris liko po automobilio ratais.

Buvo iškviesti gelbėtojai, kurie pakėlė automobilį ir ištraukė iš po ratų merdinčia maždaug 40 metų moterį. Greitosios automobilyje, pirminiais duomenimis, jos būklę pavyko stabilizuoti, tačiau ji tebėra sunki. Nukentėjusioji išvežta į ligoninę taip ir neatgavusi sąmonės.

Neatmestina, kad moterį prieš tai galėjo buti partrenkęs kitas automobilis ir vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos. Kitas įtarimas – kad per kelią ėjusi pėsčioji galėjo būti girta ir tiesiog užmigo ant kelio. Tai bus patvirtinta arba paneigta ištyrus jos kraują.

REKLAMA

Įvykio aplinkybės tiriamos.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Vilniaus pakraštyje – kraupi avarija: moterį teko traukti iš po ratų


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų