REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė, kaip įtariama, suklastotą PGR COVID-19 testo rezultato liudijimą pateikusią moterį.

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė, kaip įtariama, suklastotą PGR COVID-19 testo rezultato liudijimą pateikusią moterį.

REKLAMA

41 metų moteris buvo sulaikyta antradienio vakarą, apie 18 val. 30 min., Rodūnios kelyje, atliekant dokumentų patikrinimą, pranešė policija.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, jį atlieka Vilniaus policija.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis BNS sakė, kad moteris ketino skristi į Donkasterio miestą Anglijoje.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skelbia, kad į šią šalį rekomenduojama nevykti.

Pagal su COVID-19 suvaržymais susijusias atvykimo į Jungtinę Karalystę taisykles, pasaulio valstybės skirstomos į raudoną sąrašą ir kitas valstybes. Lietuva nėra raudonajame valstybių sąraše.

Atvykimo iš kitų –  ne raudonojo sąrašo valstybių – reikalavimai priklauso nuo atvykstančiojo asmens vakcinacijos statuso.

REKLAMA
REKLAMA

Pilnai pasiskiepijusiais asmenimis laikomi, kai skiepytasi Jungtinėje Karalystėje, Europos Sąjungoje, JAV, JK užjūrio teritorijose dviem vakcinos dozėmis ir 14 dienų iki atvykimo į JK. 

Nuo gruodžio 7 dienos iš ne raudono sąrašo šalių atvykstantys pilnai pasiskiepiję, vyresni nei 12 metų amžiaus, asmenys iki atvykimo į JK turi atlikti PGR arba antigeno tyrimą COVID-19 infekcijai nustatyti ir pateikti ne senesnį nei prieš 48 atlikto tyrimo neigiamą rezultatą; užsisakyti (ir apmokėti) antros dienos PGR testą (jei atvykstama trumpesniam nei 2 dienų laikotarpiui, PGR testą užsisakyti ir nusipirkti vis tiek reikia); ne anksčiau nei prieš 48 val. iki atvykimo užpildyti keliautojo formą; turėti pasiskiepijusio asmens statusą patvirtinančius dokumentus (ES COVID sertifikatą).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų