Vilniaus miesto savivaldybės pastate – žinutė gyventojams: kviečia pasiskiepyti

Kviesdama visus vyresnius nei 55 m. vilniečius registruotis skiepui „Pfizer-BioNTech“ („Comirnaty“) vakcina, antradienio vakarą Vilniaus miesto savivaldybė pastato languose užžiebė užrašą 55+, rašoma pranešime spaudai.

3

Galimybė skiepyti darbingo vyresnio amžiaus gyventojus atsirado šią savaitę Vilniui gavus papildomą vakcinų „injekciją“, kurios užtenka ne tik anksčiau pradėtoms skiepyti prioritetinėms grupėms. Vis dar laukiami švietimo srities darbuotojai, abiturientai, kontaktinį darbą mažmeninėje prekyboje dirbantys asmenys bei sergantieji lėtinėmis ligomis.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje kviečiami skiepytis visi 55+ vilniečiai

Vilnius šiuo metu yra paskiepijęs apie 125 tūkst. sostinėje registruotų asmenų, taip pat čia pasiskiepijo ir dalis kituose miestuose registruotų, bet Vilniuje gyvenančių žmonių. Senjorų (65+ m.) kategorijoje sostinė jau paskiepijo apie 62 proc. gyventojų.

Registruotis ir pasirinkti norimą vakcinavimo laiką galima svetainėje http://vakcina.vilnius.lt 

Nuo pirmadienio skiepijimas vyksta ir didžiausiame vakcinacijos centre įsikūrusiame parodų rūmuose „Litexpo“. Vilniečiai į jį kviečiami važiuoti specialiais, naujai sukurtais autobusų maršrutais: 100 Vakcinacijos centras Litexpo (Laisvės pr.-Fabijoniškės), o nuo balandžio 29 d. – ir maršrutas Nr. 200 Vakcinacijos centras Litexpo (Savanorių pr.-Antakalnis.).

Be to, „Litexpo“ stotelėje vakcinacijos centro darbo valandomis papildomai stos 2G maršruto autobusai. 


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2021-04-28 10:08:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar teisinga tiekti skiepus daugiau nei paskirta i Vilniu,nes prisiregistruoti Vilniuje gali visi lietuvos gyventojai.Asmeniskai pazystu 5 ne vilniaus gyventojus gavus ten skiepus
Atsakyti
-1

D
Dabar
2021-04-28 17:17:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vilnius tipo kaip Maskva-viską atiduoda sostinei ir peza apie tegionų augimą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų