Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmininkės pareigas eis teismo pirmininko pavaduotoja Loreta Braždienė. Tokį Lietuvos Respublikos Prezidentės sprendimą penktadienį vykusioje teismo atidarymo šventėje pranešė Prezidentės patarėjas Ernestas Rimšelis.

„Respublikos Prezidentės vardu noriu padėkoti už kvietimą ir kartu atsiprašyti, kad pati šalies vadovė negalėjo šiandien būti čia, kartu su jumis, nes yra išvykus. Bet esu įpareigotas perduoti pačius šilčiausius linkėjimus ir pasveikinti gerb. Loretą Braždienę nuo 2013 m. vasario 4 d. tapsiančią oficialia teismo pirmininke.“, – kalbėjo Prezidentės patarėjas.

Praėjo lygiai mėnuo, kai po apylinkių teismų reorganizacijos pradėjo veikti didžiausias Lietuvoje teismas - Vilniaus miesto apylinkės teismas. Šia proga 2013 m. vasario 1 d. teisme vyko renginys, kuriame dalyvavo atstovai iš Prezidentūros, Seimo, Advokatūros, Antstolių rūmų, Teisėjų tarybos, aukštesnės instancijos teismų pirmininkai. Susirinkusieji aptarė įvykusius pasikeitimus, pasidalino tolesnėmis teismo darbo perspektyvomis, idėjomis ir tikslais.

Renginį pradėjusi Vilniaus miesto apylinkės teismo l. e. pirmininkė L. Braždienė, akcentavo, kad sieks tapti pavyzdiniu apylinkės teismu ir pabrėžė, jog mėnuo yra per trumpas laiko tarpas rezultatams parodyti.

REKLAMA

„Nuo 2013 m. sausio 1 d. yra pradėta rašyti naujo Lietuvos teismo istorija. Tačiau ji yra pradėta rašyti jau ne ant balto popieriaus lapo: į didžiausią Lietuvoje teismą atėjo dirbti darbuotojai, kurie atsinešė savo darbus, idėjas, rūpesčius ir klaidas iš kitų teismų. Įstatymų leidėjas, priimdamas įstatymą „Dėl apylinkių teismų reorganizavimo“, mums nustatė didžiulę atsakomybę – dirbti taip, kad būtų optimizuotas teismų darbas ir struktūra, racionaliai panaudoti teismo finansiniai ir materialiniai ištekliai. Šias idėjas įgyvendiname jau nuo pirmos dienos“, – kalbėjo L. Braždienė.

Sujungtame Vilniaus miesto apylinkės teisme dirba 108 teisėjai ir 341 teismo darbuotojai.


Rašyti komentarą...
n
nu va
2013-02-04 11:26:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Šia proga 2013 m. vasario 1 d. teisme vyko renginys, kuriame dalyvavo atstovai iš Prezidentūros, Seimo, Advokatūros, Antstolių rūmų, Teisėjų tarybos, aukštesnės instancijos teismų pirmininkai. Susirinkusieji aptarė įvykusius pasikeitimus, pasidalino tolesnėmis teismo darbo perspektyvomis, idėjomis ir tikslais." - o kur teismų pagrindinių klientų atstovai? kur nusikaltėlių nuomonė ir pasisakymai apie teismus? nėr! tai kokia čia demokratija?!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų