Vilniaus krašte stabdomos mišios: plintant COVID-19 į bažnyčią nebus galima eiti ir per Velykas

Koronaviruso skaičiams kylant į viršų Vilniaus arkivyskupija skelbia, kad nuspręsta pristabdyti mišias Vilniaus miesto, Vilniaus r., Švenčionių r., Visagino savivaldybių bažnyčiose ir koplyčiose.

Apie pristabdytas mišias iki Velykų antrosios dienos pranešama arkivyskupijos interneto svetainėje paskelbtoje Vilniaus arkivyskupo Gintaro Grušo žinioje. Tai galios ir Verbų sekmadienį, ir per Velykas.

Dalijamės Vilniaus arkivyskupo Gintaro Grušo žinia Vilniaus arkivyskupijos tikintiesiems dėl sielovados labiau pandemijos apimtų savivaldybių bažnyčiose.

Brangūs Vilniaus arkivyskupijos tikintieji,  dėkoju Jums už buvimą aktyviais bažnyčios nariais. Girdžiu ir suprantu jūsų skausmą dėl esamų ribojimų, ir kviečiu tą patiriamą skausmą aukoti Dievui už save, už visą pasaulį, o ypač už tuos, kurie serga ar gydo sergančiuosius.

Deja, COVID pandemijai vis labiau plintant, keliose Vilniaus arkivyskupijos savivaldybėse 14-os dienų sergamumas 100-ui tūkstančių gyventojų viršijo 500 naujų atvejų ribą.

Nuo kovo 25 dienos, rytojaus, šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais pristabdomas šių savivaldybių bažnyčiose ir koplyčiose: Vilniaus miesto, Vilniaus r., Švenčionių r., Visagino sav. Taip pat Mišios su tikinčiaisiais laikinai nevyks Vilniaus arkivyskupijai priklausančiose Širvintų rajone esančiose Alionių bažnyčioje bei Bartkuškio ir Šiaulių koplyčiose. Šv. Mišios nedalyvaujant tikintiesiems šiose Vilniaus arkivyskupijos savivaldybėse vyks iki Velykų antrosios dienos (balandžio 5 d.) imtinai.

Ir man skaudu, kad didelė dalis mūsų vyskupijos tikinčiųjų vėl šv. Velykas turės švęsti ne su tikinčiųjų bendruomene. Kviečiu vis tiek neapleisti Mišių – junkimės į bendrą maldą šv. Mišiose stebėdami transliacijas internetu, per televiziją ar klausydami radijo.


Rašyti komentarą...
V
Vyksna
2021-03-24 16:22:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikus padare bukus tevus ubagais paleibo kas tollau
Atsakyti
-2

M
Marija
2021-03-24 17:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko pasimelskit namuose.Jei ne mokat išmoksit.Kai kurie be bažnyčios gyvent negali,kaip ir be kelionių.
Atsakyti
-3

Y
Y
2021-03-24 18:10:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tėvai , o vaikai buki, nes rašo debiliškus komentarus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų