Viktoras Uspaskichas: ketinu trauktis iš aktyvios politikos

 Europarlamentaras Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskichas ketina trauktis iš aktyvios politinės veiklos.

„Ne, neketinu dalyvauti nei Seimo rinkimuose, nei Europos Parlamento rinkimuose. Iš viso (ketinu-BNS) trauktis iš aktyvios politikos ir rimtai galvojau apie savo sustabdymą narystės partijoje“, - BNS ketvirtadienį sakė V.Uspaskichas. Jis sakė nenorįs „viso gyvenimo paskirti bylai ir destruktyviai politikai, kuri yra Lietuvoje“.

Jis sakė, kad politinę veiklą ketina baigti „labai greitai“, netrukus baigs „vieną rimtą projektą“ ir nori eiti „visai į kitą sritį“.

V.Uspaskichas tiesiogiai neįvardijo, ar dalyvaus penktadienį Lietuvos apeliacinio teismo posėdyje, kuris nagrinėja vadinamąją Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ bylą, tačiau užsiminė, kad sakys paskutinįjį žodį teisme, kada ši teisė bus suteikta. Iki tol jis nesilankė keturiuose pastaruosiuose teismo posėdžiuose ir pranešė atsisakantis sakyti baigiamąją kalbą.

„Paprašysiu, kad nuteistų iki mirties, iki gyvos galvos. (..) Tikėtis aš jau nieko nebesitikiu, aš labai noriu, kad būtų sąžiningai pasielgta, ne taip, kaip pirmam teisme. Gal turi išteisinti ir atsiprašyti už dešimt metų manęs tempimo per teismus. (...) Jokios asmeninės naudos neturėjau, įkišau savų pinigų, dešimt metų tempiamas per teismus, areštai, namų areštai, nesąmonė kažkokia“, - ironizavo politikas.

REKLAMA

Jis suskaičiavo, kad 700 kartų buvo parodytas per vakaro žinias ir 7 tūkstančius kartų bylos procesas aprašytas pagrindiniuose leidiniuose, ko „nebuvo nė vienoje diktatoriškoje valstybėje, nebuvo tokios propagandos prieš vieną partiją ir asmenį“.

Jis išreiškė viltį, kad Vilniaus apygardos nuosprendis nebus paliktas galioti, nes apeliacine tvarka nagrinėjant bylą buvo atliktos įvairios ekspertizės, kurių išvados, V.Uspaskicho vertinimu, jam palankios.

Daugiau nei prieš devynerius metus - 2006 metų gegužės 17 dieną iš Valstybės saugumo departamento gavus duomenų apie tai, kad Darbo partijos veikla yra galimai finansuojama iš kitų lėšų nei oficialiai deklaruojama, Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamente pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimo, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo.


Rašyti komentarą...
B
Bene
2015-11-26 17:13:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bene dešimtmetį nagrinėjamos bylos rodo LR teisėsaugos ir teisėtvarkos "darbą", ir LR piliečiams gadinamą sveikatą.Tai ar bent kuris LR vadovas domėjosi teisingumo sistemos veikimu Lietuvoj , kaip atsakinga dėl to TM,VRM, Seimo teisės teisėtvarkos komitetas?
Atsakyti
0

p
petras
2015-11-26 18:55:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie žiniasklaidą tai neverta ir minėti.Ten kažkokie neprotaujantys ir tušti žmogeliukai, norintys garbės bet kokia kaina.Žurnalistais save vadinantis,debilai save laiko vieninteliais teisuoliais.Tai liečia visas žiniasklaidos priemones.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų