Klaipėdos valstybinio jūrų uosto įvaizdį gadina bendrovių nesutarimai pietinėje uosto dalyje - praėjusį sekmadienį neleista prišvartuoti laivo "Ref Star" prie krantinių įmonės "Kaipėdos Smeltė" nuomojamoje teritorijoje.

Laivas iki šio tebelaukia išoriniame reide, nes jam reikalinga krantinė užblokuota vilkikais, trečiadienį rašo dienraštis "Vakarų ekspresas".

"Klaipėdos Smeltės" veiksmus, kuriais buvo trukdoma švartuoti laivą, iš JAV atplukdžiusį daugiau kaip 8 tūkst. tonų šaldytos vištienos, skirtos Kazachstanui, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto kapitono pavaduotojas Adomas Alekna prilygina diversijai.

Neatmetama galimybė, kad šis laivas pasuks į Kaliningradą, o išgirdę apie incidentą į Lietuvos uostą nebeatplauks dar du netrukus turintys atvykti laivai.

Klaipėdos uosto direkcijos generalinis direktorius Sigitas Dobilinskas teigė, kad šio konflikto priežastis - piniginiai reikalai, nes nesutariama, kas turi iškrauti laivą. Uosto vadovas apie tai informavo susisiekimo ministrą ir neabejoja, kad teismui bus pateikti civiliniai ieškiniai dėl patirtų nuostolių atlyginimo.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų