Velionės Šiaulių medikės brolis: „Mirties liudijime parašyta, kad ji buvo nėščia“

Naujos detalės nusižudžiusios Šiaulių ligoninės medikės byloje. Brolis informavo, kad jo sesuo buvo nėščia. O ant Šiaulių ligoninės sienos vandalizmo aktas – naktį kažkas raudonais dažais užrašė katorga.

Apie tai, kad praėjusią savaitę palaidota ir apie psichologinį smurtą ligoninėje kalbėjusi Šiaulių medikė buvo nėščia, informavo gydytojos brolis.

„Taip, ji laukėsi. Ji pati tikriausiai to nežinojo, nes tas nėštumas nedidelis. Mirties liudijime buvo parašyta, kad ji buvo nėščia“, – pasakojo velionės brolis Artūras.

Šį savaitgalį šeima planavo susitikti, nes gydytoja ką tik buvo grįžusi iš atostogų ir parvežė artimiesiems lauktuvių.

„Buvo grįžusi iš Madeiros salos, mes šeštadienį turėjome visa šeima susirinkti, jinai parvežė vaisių kažkokių ypatingų, sakė nori parodyti, kad paragautume ir taip toliau, mes turėjome susitikt šeštadienį visa šeima“, – pridūrė jis.

Prie Šiaulių ligoninės kelinta diena negęsta žvakutės 36-erių gydytojos atminimui. O štai po šios nakties ant sienos dar ir atsirado vandališkas užrašas – Katorga. Ligoninės atstovai kreipėsi į policiją, tačiau iš pastarosios gavo atsakymą, kad nufotografuotų užrašą ir pretenzijas pateiktų parašydami pareiškimą e.policija platformoje.

Pamatęs ligoninės fasado nuotrauką medikės brolis atsidūsta.

Katorga, taip tikriausiai ir yra. Na ką, žmonės be reikalo nerašinėja ant sienų.

Jam ir pačiam sesuo pasakodavo apie vadovų elgesį su ja, kurį moteris įvardijo kaip psichologinį smurtą arba mobingą.

„Paskiriama budėti tą dieną kai ji būdavo užimta, nes žinodavo  kad ji užimta, tokių daug būdavo. Sunku ką ir pakomentuot, galėčiau daugiau pakomentuoti už kokių poros savaičių, kai susidėlios visi veiksmai kas kur kada. Mes pabaigsim jos pradėtą darbą, kad būtų įvykdytas teisingumas“, – sakė mirusios medikės brolis.

Kol kas, pasak brolio, ligoninės administracija nebandė susisiekti su joje dirbusios gydytojos artimaisiais.

 


Rašyti komentarą...
o
ona
2021-05-16 18:52:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia visoje Lietuvoje yra ne tik panevezyje ,Klaipedoje, .bet apsimeta kad nieko nezino.
Atsakyti
-4

K
Kristina
2021-05-16 21:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visur yra ne tik ligoninėse. Ir nieks nedarys nieko 100%. Vaika akivaizdžiai nužudė, tyrimo nedarė nes iškart nusprendė kad tai nelaimingas atsitikimas, nors buvo akivaizdžios smurto žymės. Tyrimą uždarė, skusta visur kur galima tik, kreiptasi į prokuratūrą rezultatas visiškas 0!!!! Visur viens kitą dangsto, o kiti bijo kalbėti! Daros baisūs dalykai visur dirba legalios gaujos už mūsų mokamus jiems pinigus.
Atsakyti
-5

Įsiutęs
2021-05-16 21:13:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nora, Bubuliauskas, Blieka, Pakutka, kaip jaučiatės, bahurai...
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų