Aiškėja nelaimės detalės: po traukiniu puolusi mergina – Kauno klinikų rezidentė

Po šią savaitę Lietuvą sukrėtusios žinios apie nusižudžiusią jauną Respublikinės Šiaulių ligoninės gydytoją aiškėja dar vienos skaudžios nelaimės detalės. Pasirodo, kad prieš porą savaičių po traukiniu papuolusi jauna mergina – 25 m. Kauno klinikų rezidentė. 

10

Merginos mirties aplinkybės dar nėra aiškios. Balandžio 30 d., pirminiais duomenimis, apie 20 val., likus maždaug 5 kilometrams iki stoties, iš Vilniaus į Kauną kursavęs traukinys parbloškė merginą. Ji buvo skubiai išgabenta medikų, tačiau ligoninėje neišgyveno.

Tai, kad žuvusi mergina – Kauno klinikų rezidentė, patvirtino pati įstaiga.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaune traukinys partrenkė merginą

„Buvę kolegos iš Kauno klinikų yra sukrėsti šios nelaimės ir išreiškė nuoširdžią užuojautą žuvusiosios artimiesiems šiuo neįsivaizduojamai sunkiu laikotarpiu. Kadangi vyksta ikiteisminis tyrimas, konkrečių duomenų pateikti neturime teisės“, – komentavo Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vadovė Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė.  .

Nurodoma, kad dėl detalesnių komentarų reiktų kreiptis į ikiteisminio tyrimo institucijas.

Šiuo metu tiriamos įvairios versijos, tačiau didžiausia tikimybė, kad medikės savižudybė susijusi su asmeniniais išgyvenimais, rašo lrytas.lt. Nurodoma, kad merginai tebuvo 25-eri.


Rašyti komentarą...
M
Mama
2021-05-14 14:46:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydytojai bei Medicinos universiteto dėstytojai, gal pamiršote Hipokrato priesaiką, jei nematote kenčiančio studento ar bendradarbio?
Truputis empatijos gali pakeisti daug ką
Atsakyti
-14

J
Jonas
2021-05-14 15:20:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar ne laikas nesuprantanciam ministeriui ponui DULKIUI atsistatydinti vakar paklausiau ministerio patarejos del Siauliu medikes zuties nu dar tokios lekstos nebuvo i klausiamus klausimus neatsako apsurdas kur nusivaziavo sveikatos apsauga
Atsakyti
-16

N
Na
2021-05-14 14:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomi čia viskas. Balandžio 30 palindo po traukiniu dabar tik praneša. Niekas nežinojo ar dabar tik rado nublokšta?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų