Vasaros pabaiga stebina: netrukus karščio bangą keis kitas reiškinys

Lietuvą užplūdusi karščio banga toliau demonstuoja savo galią – termometro stulpeliai artimiausiomis dienomis daugelyje Lietuvos vietų ir toliau perkops 30 laipsnių ribą. Tiesa, kai kur karštis maišysis su lietumi.

Lietuvoje ketvirtadienio naktį daugelyje rajonų dangus išliks mažai debesuotas, tačiau šalies vakarinėse srityse debesys tankės, paryčiais kai kur trumpai palis. Vėjas pūs iš pietryčių, pietų – jo greitis sieks 4-9 m/s. Naktis bus šilta – nuo 16 iki 21 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį dieną numatomi nepastoviai debesuoti orai. Vakariniuose rajonuose daug kur trumpai palis, galima ir perkūnija. Šiek tiek lietaus klius ir Vidurio Lietuvai, o rytiniame pakraštyje iki vakaro išliks sausa. Pietryčių vėjas bus vidutinio stiprumo. Įdienojus bus vasariškai šilta – termometrai rodys nuo 25 iki 31 laipsnių šilumos.

Šilčiausia diena ketvirtadienį numatoma pietiniuose Lietuvos rajonuose. Pavyzdžiui, Druskininkų apylinkėse termometro stulpeliai gali perkopti ir 30 laipsnių ribą.

Tuo metu pajūryje trečiadienį šils iki 27, šiauriniuose rajonuose, arčiau Latvijos sienos, bus iki 25 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį lietus išplis, pasieks ir rytinius Lietuvos rajonus, taip pat kai kur griaudės perkūnija. Sausiausia bus pajūryje. Naktis tebebus šilta – nuo 18 iki 19 laipsnių šilumos.

Dieną lietus prislopins šilumą, tad termometrai rodys nuo 22 laipsnių šilumos Klaipėdoje, o Vilniuje ir Kaune tuo metu bus 25 laipsniai.

Šeštadienis visoje Lietuvoje bus giedras, saulėtas, tačiau ir naktį, ir dieną bus keliais laipsniais vėsiau.


Rašyti komentarą...
N
Nusivylusi
2019-08-29 10:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir koks gi čia reiškinys toks stebuklingas??? Sugaišau laiką skaitydama šį straipsnį su intriguojančiu pavadinimu
Atsakyti
0

B
Bobute
2019-08-29 08:41:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Logiska ,kad po karsciu buna perkunija ir lyja,bet antrastes galima ir labiau prie proto sukurti -pavyzdziui -karstis maisysis su luetumi,bus perkunijos o Siaures Lietuvoj atves
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų