Vasarinės padangos gali būti draudžiamos tik nuo gruodžio

Susisiekimo ministerija siūlo keisti padangų naudojimo tvarką - leisti ilgiau važinėti vasarinėmis padangomis.

Vasarines padangas siūloma drausti tik nuo gruodžio 1-osios iki kovo 1 dienos. Dabar toks draudimas galioja nuo lapkričio 10 iki kovo 31 dienos.

Nuo lapkričio 10 iki lapkričio 30 dienos ir nuo kovo 2 iki kovo 31 dienos siūloma drausti važinėti su vasarinėmis padangomis, kai važiuojamoji kelio dalis yra apsnigta ar apledėjusi.

„Eismo dalyviai turėtų vertinti oro sąlygas ir esant pakankamai šiltiems orams lapkričio ar kovo mėnesiais galėtų eksploatuoti transporto priemones su vasarinėmis padangomis“, - aiškina ministerija.

Pakeitimai gali įsigalioti šiemet

Teigiama, kad šis pakeitimas būtų ypač aktualus sezoninių transporto priemonių (mopedų, motociklų) vairuotojams, kuriems pirkti žiemines padangas dėl trumpo naudojimo laikotarpio ekonomiškai netikslinga, taip pat kyla problemų dėl tam tikrų matmenų žieminių padangų, kurios nėra gaminamos.

Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėjas Vidmantas Pumputis LRT radijui penktadienį teigė, kad šie pakeitimai gali įsigalioti jau šiemet. Pirmadienį juos numato aptarti Saugaus eismo komisija.

„Vyriausybės posėdyje turėtų būti aptariama trečiadienį ir galbūt jau ateinančią savaitę bus priimti sprendimai“, - teigė jis.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2015-10-16 10:08:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
LR susisiekimo ministerija kovoja su savo biurokratų sukurtomis kliūtimis ,bando jas didvyriškai nugalėti... Iš klausimo sprendimo eliminuoti Lietuvos vairuotojai ir valdžios rinkėjai. Vienas tešlagalvis priskaldo malkų visiems eismo dalyviams.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų