Vasarą primenanti orų prognozė: jau greitai termometrai rodys 20 laipsnių šilumą

Po lietingo šeštadieno į Lietuvą pamažu atkeliauja tikra bobų vasarą. Galima sakyti, kad ji prasidės jau sekamdienį, nes termometro stulpeliai kai kur pasieks net 17 laipsnių šilumą. Tiesa, artimiausią parą lietaus neišvengsime.

Lietuvoje sekmadienio naktį bus debesuoti orai, palis dar daugelyje vietovių, intensyvesni lietūs slinks per pietvakarinius, centrinius ir rytinius rajonus.  Vidutinio stiprumo vėjas pūs iš pietvakarių, vakarų. Bus nuo 10 iki 12 laipsnių šilumos.

Sekmadienį dieną orai gerės. Daugelyje rajonų pro debesis pasirodys saulė, lietaus bus nedaug – negausiai palis tik vietomis. Didesnė lietaus tikimybė bus pietrytiniame ir vakariniame šalies pakraštyje.

Pirmoje dienos pusėje pūs vidutinio stiprumo pietvakarių, vakarų vėjas, vėliau vėjas rims ir suksis iš pietų. O temperatūra kils – priešpiet termometrai rodys nuo 13 iki 14 laipsnių šilumos, o  po pietų kai kur jau bus apie 16 laipsnių. Štai Druskininkų apylinkių gyventojai gali sulaukti 17 laipsnių šilumos.

Pirmadienio naktį per šalį slinks šiltasis atmosferos frontas, taigi  ims plūsti šiluma.

Pajūryje ir Žemaitijoje dar daug kur palis, tačiau lietus jau nebus intensyvus. Nestiprus vėjas daugiausia pūs iš pietų. Naktis bus šilta, bus 10-12 laipsnių.

Dieną Vilniuje ir Kaune termometrai rodys net 20 laipsnių šilumą. Visgi, antradienį atkeliaus šaltasis atmosferos frontas – pasisuks šaltesnis vakarų, šiaurės vakarų vėjas,  palis ir šiluma nuslops.


Rašyti komentarą...
V
Vicka
2019-10-12 20:58:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ateis viena boba ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų