Sinoptikai žada: orai iškrės aibę nemalonių pokštų

Apniukęs dangus, į Lietuvą atnešantis lietų, dar kurį laiką išliks, taip pat žadamas stiprus vėjas. Visgi, vienintele paguoda gali tapti žinia, kad oro temperatura, nors ir trumpam, greitai primins išsiilgtą vasaros gaivą. 

Šeštadienį daug kur protarpiais lis. Pirmąją dienos dalį pūs stiprus pietvakarių, vakarų vėjas, gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, vėliau vėjas rims. Aukščiausia temperatūra 11-16 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktį daug kur, daugiausia pietinėje šalies pusėje, lietus, dieną vietomis truputį palis. Temperatūra naktį bus 7-12, dieną 12-17 laipsnių.

Pirmadienį vėjas turėtų liautis,  naktį kai kur tikėtina trumpai palis, tačiau dieną lietaus nenumatoma. Naktį atvės iki 8-11, dieną vyraus 17-20 laipsnių.

„Šeštadienį apsilankys rudeniška dargana. Naktį bus apsiniaukę, visur lis, bet pietuose nedaug, o Žemaitijoje vietomis smarkiai. Sustiprės vėjo gūsiai, į pajūrį atlėks rudeninė audra. Dieną lis jau vietomis, atskiromis papliūpomis. Po vidurdienio vėjo gūsiai rims. Vėjuotą, lietingą naktį oras atvės iki 10-12, dieną šils iki 12-14 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptika Naglis Šulija.

Eismo informacijos centras perspėja, kad rudenį  paros metas tampa vis ilgesnis, todėl nepamirškite, kad automobiliui važiuojant su įjungtomis tolimosiomis šviesomis, eismo dalyviai be atšvaito pastebimi tik už maždaug 100 metrų. Tuo metu su atšvaitu galima pastebėti už maždaug 250-300 metrų, tai yra už 3 kartus didesnio atstumo, todėl privalu su savimi segėti atšvaitą.

Vardadieniai ir minėjimai

Šeštadienį minima: Ispanų kalbos diena, Pasaulinė organų donorystės diena, Derliaus diena ir taip pat Pasaulinė hospisų ir paliatyviosios pagalbos diena.

Be to, raginame neužmiršti pasveikinti savo pažįstamus, kurių vardai yra: Rudolfas, Serapinas, Gantas, Deimintė, Salavinas, Ralfas. Būtent šių vardų savininkai šiandien švenčia savo vardadienį.

 


Rašyti komentarą...
V
VAIDA
2019-10-12 19:24:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paros metas tampa vis ilgesnis... wow
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų