„Valstiečių“ svaiginantis krytis žemyn: juos aplenkė konservatoriai

Opozicinė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai pagal populiarumą nesmarkiai aplenkė valdančiąją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS), rodo šeštadienį dienraščio „ Lietuvos rytas“ paskelbta „Vilmorus“ apklausa.

„Jei apie partijas kalbėt, gal tokia sensacija yra - Tėvynės sąjunga pirma, o antroj vietoj Valstiečių ir žaliųjų sąjunga - tai pirmas kartas, nepamenu, kada jie (konservatoriai - BNS) pirmi buvo. Tai ne jų nuopelnas, tiesiog Valstiečių ir žaliųjų sąjunga septintą mėnesį iš eilės mažėja, krenta - apie 13 proc. gyventojų balsuotų, o nuo atėjusių į rinkimus - 22 proc. būtų, o už Tėvynės sąjungą balsuotų 13,5 proc. nuo visų gyventojų ir 23,5 proc. - nuo balsuojančių“, – BNS sakė „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.

Anot jo, praėjusį mėnesį abi partijos buvo susilyginusios: „Stabili tendencija ir akivaizdi“.

Apklausos duomenimis, liepą už LVŽS ketino balsuoti 12,9 proc. (birželį - 15,7 proc.), už konservatorius - 13,5 proc. (15,5 proc) rinkėjų.

V.Gaidžio teigimu, socialdemokratų reitingas liepą beveik nekito - 9,7 proc. (birželį - 10,7 proc.), po jų tradiciškai sekė liberalai - 4,9 proc. (5 proc.), o 5 proc. Seimo rinkimų barjerą įveikė iš viso 7 partijos.

REKLAMA

„Vilmorus“ apklausa atlikta birželio 30 -liepos 9 dienomis.

Penktadienį paskelbti naujienų agentūros BNS užsakymu rinkos tyrimų kompanijos RAIT atliktos apklausos rezultatai parodė, kad konservatoriai pagal populiarumą beveik pavijo „valstiečius“ - už juos balsuotų 19 proc., o už konservatorius - 16 proc. respondentų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų