Valstiečiai nutraukė susitarimą su socialdarbiečiais papildyta 16.30 val.

Valdantieji valstiečiai nutraukia susitarimą su socialdarbiečiais dėl bendrų kandidatų per Seimo rinkimus kėlimo.

Tokį sprendimą penktadienį priėmė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos taryba (LVŽS).

Partija pranešė, kad toks sprendimas priimtas „išsiskyrus nuomonėms balsuojant dėl esminių vertybinių, LVŽS programines nuostatas įgyvendinančių įstatymų priėmimo“.

 „LVŽS taryboje išreikštas susirūpinimas, kad po praėjusio tarybos posėdžio, kuriame buvo priimtas sprendimas kelti bendrus su koalicijos partneriais kandidatus, LSDDP frakcijos nariai neparėmė Seime LVŽS frakcijos balsuojant dėl esminių vertybinių klausimų, ypač tų, kurie susiję su sveikatos politika, alkoholio vartojimo mažinimo priemonėmis“, – partijos pranešime cituojamas jos vadovas Ramūnas Karbauskis.

„Mūsų programos įgyvendinimo laukiantiems bei mūsų politiką remiantiems žmonėms būtų sudėtinga paaiškinti, kodėl vieni ar kiti asmenys, viešai neremiantys mūsų vertybių ar net prieš jas balsuojantys, keliami kaip bendri kandidatai“, – teigia R. Karbauskis.

Socialdarbiečiai baigiant pavasario sesiją vieninteliai iš valdančiųjų palaikė siūlymą liberalizuoti alkoholio vartojimą – paplūdimių kavinėse leista pardavinėti silpną alkoholį. 

Anot valstiečių pranešimo, lieka galioti sprendimas kartu su partija „Gerovės Lietuva“ kandidatu į Seimą iškelti šios partijos lyderį Naglį Puteikį, su valstiečiais į Seimo rinkimus eis ir socialdarbiečių frakcijos nariai Antanas Vinkus bei Rimantė Šalaševičiūtė.

„Lieka galioti sprendimas trijose vienmandatėse apygardose nekelti LVŽS kandidatų ir paremti LLRA-KŠS kandidatus“, – teigia LVŽS pirmininkas R. Karbauskis.

„Nepaisant visų susiklosčiusių aplinkybių, LVŽS taryba dėkoja Lietuvos socialdemokratų darbo partijos nariams už bendrą darbą Seime ir Vyriausybėje įgyvendinant Vyriausybės programą bei linki kolegoms sėkmės artėjančiuose Seimo rinkimuose“, – sakoma pranešime.

REKLAMA

Tuo metu Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai (LLRA-KŠS) atstovams Seime už bendrą darbą ir palaikymą esminiais vertybiniais klausimais valstiečių taryba „reiškia nuoširdų dėkingumą“.

Anksčiau birželį valdantieji valstiečiai ir socialdarbiečiai buvo paskelbę, kad kai kuriose apygardose kandidatus į Seimą ketina kelti kartu.

Tarp bendrų partijų kandidatų įvardyti socialdarbiečių vadovas Gediminas Kirkilas bei Seimo nariai Rimantas Sinkevičius, Rimantė Šalaševičiūtė, Andrius Palionis ir Antanas Vinkus.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų darbo partija bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga yra pasirašiusios valdančiosios koalicijos susitarimą.


Rašyti komentarą...
M
Michail
2020-07-10 16:40:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is siu senu pirdziu nenoriu matyti nei vieno !
Atsakyti
-1

y
yyyyy
2020-07-10 17:00:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
...senius ir valstiečiai metė per barjerą,....nukam tokie reikalingi,kaip balastas.....
Atsakyti
-1

V
Valio
2020-07-10 19:40:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bravo! Nes ju Paluckas buves konservas ir dar teistas korupcijos byloje. Tie socdemai, kaip Nauseda, kur vejas papucia.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų