Europarlamentaras Valentinas Mazuronis nusprendė trauktis iš Rolando Pakso vadovaujamos partijos. Apie tai politikas pranešė Facebook paskyroje.

„Dėkoju visiems Šiaulių miesto ir apskrities, visiems Lietuvos Partijos „Tvarka ir teisingumas“ nariams, dėkoju bendrapartiečiams, su kuriais kūrėme partiją ir dirbome kartu visus metus, tame tarpe ir Prezidentui Rolandui Paksui už bendrą darbą. Tikiu, kad su daugeliu partiečių ir toliau liksime bičiuliais.

Situacija šiandien yra tokia, kokia yra, ir todėl prašau išbraukti mane iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ narių sąrašo ir nebelaikyti šios partijos nariu nuo 2015 m. vasario 17 dienos.

Tokį pareiškimą įteikiau šiandien partijos „Tvarka ir teisingumas“ Šiaulių miesto skyriaus pirmininkei Daivai Matonienei,“ paskyroje parašė Valentinas Mazuronis.

V.Mazuronis BNS sakė atsisakyti europarlamentaro mandato neketinąs. Į Europos Parlamentą politikas išrinktas pagal partijos sąrašą.

Jis taip pat neslėpė neketinąs trauktis iš aktyvios politikos, tačiau kokia forma joje liks, tvirtino dar nenusprendęs.

REKLAMA

„Aš žinau, ko aš noriu, o kas gausis, matysime. (...) Noriu aktyviai dalyvauti politiniame gyvenime“, - sakė V.Mazuronis.

Anot jo, dabar jam prasideda smagiausias etapas: „Dabar pats smagiausias etapas - visos galimybės atviros. Čia kaip abiturientas, kai baigia mokyklą, jam sako: visi keliai atidaryti, kaip smagu. Čia panašiai.“

Paklaustas apie priežastis, kurios privertė pasitraukti iš „Tvarkos ir teisingumo“, politikas minėjo skirtingus požiūrius į daugelį svarbių dalykų.

„Man atrodo, kad su dabartine partijos vadovybe dirbti komandoje arba dirbti siekiant konkrečių realių rezultatų, kurie reikalingi ir naudingi Lietuvai, šiandien man būtų labai sunku. Kam energiją eikvoti pykčiams? Reikia daryti, ką manai reikalinga daryti, ir minimaliai trukdyti vieni kitiems“, - sakė V.Mazuronis.

Anksčiau iš partijos pasitraukė V.Mazuronio sūnus Seimo narys Andrius Mazuronis. Jie abu pastaruoju metu aktyviai kritikavo „tvarkiečių“ lyderį Rolandą Paksą.

V.Mazuronis yra vienas iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ kūrėjų, 2002-2003 metais buvo jos pirmininkas.


Rašyti komentarą...
S
SSauliui
2015-02-17 11:35:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tamsta, jus nezinote uz ka balsavo rinkejai, ar uz TT, ar uz Mazuroni. Jus galite isreiksti tik savo nuomone :P
Atsakyti
-1

V
Vladimir
2015-02-17 13:30:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
NEKOMENTUOKITE NESAMONIU TIE , KURIE NEŽINOTE KAS PAS MUS BUVO PER TT PARTIJOS KONGRESA VISAI NESENIAI-2014-12-13 DIENA- GEROS DIENOS.SU PAGARBA -VLADIMIR MOSKVIČIOV- PAPRASTAS TT PARTIJOS NARYS NUO 2006 METU.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų