Vairuotojų džiaugsmas: Kaune naujų greičio matuoklių kol kas nebus

 Kauno politikai kol kas atsisako planų diegti naujus greičio matuoklius mieste.

Žiniasklaidos teigimu, 83,7 tūkst. eurų, kurie buvo numatyti greičio matuoklių sistemai mieste įdiegti, Kauno taryba antradienį nusprendė paskirstyti kitiems dalykams - gatvėms remontuoti ir informacijai apie savivaldybės darbą viešinti.

Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas taryboje nurodė, kad greičio matuoklių nėra visiškai atsisakoma, tačiau ketinama iš naujo vykdyti konsultacijas su policija, ar miestui reikia stacionarių, ar kilnojamųjų matuoklių.

Kaip sakė Kauno vicemeras Povilas Mačiulis, lėšas greičio matuokliams numačiusios buvusios valdžios ir šios kadencijos valdančiųjų nuomonės dėl matuoklių paskirties išsiskyrė.

„Mūsų nuomone, greičio matavimo priemonės turi tarnauti ne kaip pinigų surinkimo automatai, o kaip prevencinė priemonė, padedanti užtikrinti kauniečių saugumą“, - sakė jis.

Pernai lapkritį praėjusios kadencijos taryba vienbalsiai pritarė tam, kad būtų įsigyta dešimt greičio matavimo prietaisų. Aštuonis stacionarius ir du mobiliuosius greičio matuoklius planuota pastatyti avaringiausiose miesto vietose. Iš viso per trejus metus ketinta įrengti 30 greičio matuoklių mieste.

Kauno kelių policijos atstovai savivaldybės Eismo saugumo komisijai buvo pateikę 50 sudėtingiausių ir problemiškiausių vietų mieste sąrašą. Šiuo metu Kaune veikia tik vienas greičio matuoklis - Pašilės gatvėje.


Rašyti komentarą...
a
achujelines
2015-09-30 17:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne matuokliu reikia bijoti o indu ploveju atvaziavusiu is UK as vietoj policijos tai juos tikrinciau 100prc siandiena vienas auka nuo panemunes vaziavo link zuikines padla visa kelia arba per viduri arba pries eisma ir dar vaika prieky pasodines urodas jybanas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų