REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį Lietuvoje įvykdyta nemažai didelių vagysčių iš butų - nuostolius patyrė uteniškiai, vilniečiai ir panevėžiečiai.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį Aušros gatvėje gyvenat uteniškė pastebėjo, kad iš jos buto neaiškiomis aplinkybėmis pavogta 32 tūkst. litų ir juvelyriniai dirbiniai. Pasak policijos, moters patirtas nuostolis siekia 40 tūkst. litų.

REKLAMA

Penktadienį 24 metų vilnietis pastebėjo, kad vagys apsilankė ir jo namuose. Iš saugos tarnybos saugomo buto dingo daug ginklų ir šovinių.

Manoma, kad į butą V.Nagevičiaus gatvėje nusikaltėliai pateko parinkę raktą. Viduje išlaužę seifą, pavogė pistoletus „Glock 21“, „Glock 17“, „Makarov“, „Makarov“ ir revolverį „Nagan“. Savininkas juos laikė teisėtai - turėjo leidimus savigynai ir sportui. Vyriškis patyrė 8 tūkst. 100 litų nuostolį.

REKLAMA
REKLAMA

Kitas buto gyventojas pastebėjo, kad iš seifo pavogta 50 šovinių ir 21 tūkst. 350 litų. Nuostolis - 21 tūkst. 400 litų.

Neprašytų svečių apsilankymą penktadienio vakarą pastebėjo ir Vilniuje, A.Paškevič-Ciotkos gatvėje gyvenantis pensininkas.

66 metų vyriškis pranešė, kad iš jo buto pirmajame aukšte, sugadinus lango rėmą, pavogtos auksinės monetos ir papuošalai. Vilnietis patyrė 50 tūkst. litų nuostolį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu panevėžietis neteko ne tik bute laikyto turto, bet ir automobilio su jame buvusiais daiktais.

Penktadienio vakarą 46 metų Palangos gatvės gyventojas pastebėjo, kad iš jo namo, sugadinus lango rėmą, pavogti du televizoriai, dviejų automobilių atsarginių raktų komplektai su signalizacijos pultais, garažo valdymo pultas, orinis pistoletas, du mobiliojo ryšio telefonai, automobilinė navigacinė sistema, kompiuterio monitorius, fotoaparatas, įvairūs dokumentai, auksiniai papuošalai ir nešiojamasis kompiuteris.

Iš namo kiemo dingo 1997 metais pagamintas automobilis „Peugeot Boxer“, kuriame buvo apie 15 dulkių siurblių antgalių ir mikrobangų krosnelė. Nuostolis nustatinėjamas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų