Avariją sukėlęs Seimo narys Vincas Babilius prašo, kad parodymus duotų taksi vairuotojas, kuris vežė parlamentarą iš įvykio vietos. Jis esą turėtų paliudyti, kad liberalcentristas tąnakt buvo blaivus.

Pirmadienio popietę Kelių policijos valdyboje pagaliau įvyko V. Babiliaus apklausa. Politikas atvyko per pietų pertrauką, prieš tai neįspėjęs, todėl labai nustebino pareigūnus.

Įtariama, kad prieš savaitę V. Babiliaus vairuojamas visureigis „Volkswagen Touareg“ taranavo automobilį „Mazda 6“. Liudininkas lrytas.lt pasakojo, kad matė, kaip Seimo narys įsėdo į taksi automobilį ir pasišalino iš įvykio vietos. Jis atrodė apsvaigęs, o rankose nešėsi transporto priemonės registracijos valstybinius numerius. Vidurnaktį V. Babilius išlipo iš taksi automobilio prie Seimo viešbučio.

Nustatyta, kad automobiliu „VW Touareg“ važinėja Seimo narys V. Babilius. Už jo nuomą moka Seimo kanceliarija iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų.

To nepaneigė ir V. Babilius. Anksčiau jis pripažino kovo 19-osios vakarą vairavęs automobilį, kuris pateko į avariją Vilniuje. Tačiau neigė, kad prie vairo sėdo neblaivus. Jaunuolis, kurio automobilis buvo apgadintas per avariją, pareiškė, kad eismo įvykį sukėlęs Seimo narys jam atrodė neblaivus ir siūlė 25 tūkst. litų, kad nebūtų kviečiama policija.

REKLAMA

Pirmą kartą V. Babilių buvo bandoma apklausti penktadienį. Tačiau politikas paprašė apklausą atidėti, nes jis esą serga.

„Gydymo įstaigoje radome širdies negalavimą besigydantį V. Babilių. Jis teigė blogai besijaučiantis, todėl nepanoro būti apklausiamas. Įteikėme jam šaukimą atvykti į Kelių policijos valdybą“, – portalui Balsas.lt sakė Vilniaus kelių policijos valdybos viršininkas Vytautas Černevičius.

Už pasišalinimą iš įvykio vietos vairuotojui gresia 3-4 tūkst. litų bauda su teisės vairuoti praradimu nuo 36 iki 60 mėnesių.


Rašyti komentarą...
J
Jonce
2012-03-26 15:34:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu tas brendziukas buvo blaivus tai ko pabėgo nesulaukęs policijos. Jeigu girtumą nustatyti užtektų liuydininkų tai tokių liudininkų būtų pilni teismai. Dar kartą įrodo kad tokiems kaip Bobilius šilta kėdė svarbiau už visas teisines normas bei įstatymus.Reikia būtų tikru vyru ir dėti mandatą ant stalo o ne išsisukinėti. Jeigu Čaplikas jį išsuks tai per rinkimus liberalcentristai patirs pilną fiasko.
Atsakyti
0

g
gogas
2012-03-26 16:58:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiai visuomenei - tokie ir pasiteisinimai. Juk nieko blogo žmogus nepadarė, o palyginus.... Ir atlyginti žalą siūlė, ir nieko nekaltino. Tik "nukentejeliui" matyt už žalos atlyginimą svarbiau, kad jį per "teliką" parodytų. Gal reikėjo paimti pinigus ir pasididinti krūtinę? Juk dabar tai madinga.
Atsakyti
0

j
jonas bravo
2012-03-26 17:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
OHO.nauja tvarka-taksistai gali jau girtuma nustatineti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų