• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį apie vidurdienį dėl gaisro Karoliniškėse sukeltos sostinės specialiosios tarnybos.

12

Šeštadienį apie vidurdienį dėl gaisro Karoliniškėse sukeltos sostinės specialiosios tarnybos.

REKLAMA

Bendrajam pagalbos centrui paskambinę vieno L. Asanavičiūtės namo gyventojai pranešė, kad iš buto 10 aukšte sklinda dūmai. Į gaisravietę atsiųsti ne tik ugniagesiai, bet ir medikai, policija. Atsiųstos dvi ugniagesių autocisternos, kopėčių automobilis.

Į butą patekę gelbėtojai išsiaiškino, kad pridegė ant viryklės paliktas puodas. Senutė per gaisrą nenukentėjo. Vyresnio amžiaus moteris teisinosi pamiršusi apie puodą ant viryklės.

Puodas smarkiai prisvilo, tačiau gaisras neišsiplėtė. Po gaisro teko vėdinti ne tik senutės, bet ir gretimus butus. Gyventojai prasitarė, kad senutės bute kilo ne pirmas toks gaisras.

Dėl paliktų puodų žmonės net žūsta: tokių atvejų, kad maistą ant viryklės užmiršę gyventojai užtrokštų dūmuose kartais pasitaiko.

Ir užmaršiems virtuvių šeimininkams tokiais atvejais dūmų detektoriai labai praverstų – pridegus maistui iš karto suveiktų aliarmas, prižadintų ir miegantį žmogų nespėjus jam prisikvėpuoti dūmų.

naudotis žadintuvo arba mobil. telefono paslauga - nustatyti, kad suskambėtų po tam tikro laiko ir tuo primintų, jog laikas pažiūrėti, kaip ponas puodas laikosi...
Gal po stalu?
Arba nusistatyti taimerį,juk visi žinom,kiek laiko virs.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų