• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos pareigūnai dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių nevengiančių įžeisti pareigūnus.

Policijos pareigūnai dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių nevengiančių įžeisti pareigūnus.

REKLAMA

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai žeminantys policijos pareigūnus, rašoma pareigūnų tinklalapyje.

„Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinus nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už šiuos pažeidimus numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų.

Atminkite, kad socialiniai tinklapiai yra vieša erdvė, kurią mato visi žmonės ir už padarytus nusižengimus kitų asmenų atžvilgiu reikia atsakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

REKLAMA
REKLAMA

Dėkojame piliečiams, kurie nuolat praneša policijos pareigūnams apie jiems skirtus žeminančius komentarus.

Informuojame, kad Imuniteto valdybos pareigūnai imsis visų priemonių apginti ir apsaugoti kiekvieno pareigūno garbę ir orumą.

Prieš skelbdami informaciją, kuri gali turėti įtakos kitiems, pagalvokite apie galimas pasekmes sau“, – rašo pareigūnai.

Po garliavos šturmo ir taikių protestuotojų daužymo, neberandu už ką juos gerbti ir kuo jie skiriasi nuo batkos smogikų.
mano galva, uz gerus darbus, tikrai niekas, nieko neizeidines, matomai geri mesliai buvo, jeigu zmogus isliejo pykti
Maniau, kad į policijos gretas priima fiziškai ir psichologiškai stiprius vyrus ir moteris. Pasirodo ten daug jautrių įsižeidžiančių asmenybių. Tai kaip jie susitvarko su savo sunkiu darbu? Ir ta "jautri" mažuma darko visos policijos veidą.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų