Už nepilnametės išžaginimą – kalėjimo grotos

Du Lentvario gyventojai nuteisti už nepilnametės išžaginimą 3,5 ir 4,5 metų laisvės atėmimo bausmėmis, jų bičiulis, daręs nukentėjusiai poveikį, privalės sumokėti beveik 4 tūkstančių litų baudą.

Trakų rajono apylinkės teismas nuteisė 3, 5 metų laisvės atėmimo bausme Egdarą Surovičių ir 4,5 metų  bausme Algirdą Jakonį, kurie kaltinti nepilnametės išžaginimu. Jų bičiulis Sergejus Kostevičius, daręs nepilnametei poveikį, privalės sumokėti 3 900 litų baudą.

Bylos duomenimis, septyniolikmetė išžaginta praėjusių metų sausio 11-ąją. Iš vieno draugo gimtadienio į namus pėsčiomis ėjusi mergina buvo užpulta Ežero gatvėje.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad šiuo metu pareigūnų ieškomas M. Stasiulevičius merginai ranka uždengė akis, o E. Surovičius sugriebė už kojų ir ją įkėlė į automobilį. Vyrai merginą nusivežė į A. Jakonio namus ir čia ją prievarta girdė degtine, o paskui, sugriebę už drabužių, nutempė į miegamąjį ir keletą kartų įvairiais būdais prievartavo bei žagino.

Nepilnametę prievartavimu vyrai paleido tik po devynių valandų – ji iš karto kreipėsi į policijos pareigūnus. Teismo medicinos ekspertai patvirtino, kad mergina buvo ne tik prievartaujama bei žaginama, bet ir sumušta.

Po nusikaltimo vienas įtariamųjų E. Surovičius slapstėsi nuo pareigūnų, buvo paskelbta jo paieška. Trakų policijos operatyvininkams vyrą pavyko surasti tik beveik po mėnesio.

REKLAMA

Nuo teisingumo pasislėpusio E. Surovičiaus bendro – išžaginimu ir prievartavimu įtariamo Marko Stasiulevičiaus, byla yra išskirta į atskirą ir bus atnaujinta, kai įtariamasis bus surastas.

Kartu su E. Surovičiumi bus teisiamas ir lentvariškis A. Jakonis bei S. Kostevičius, kuris kaltinamas bandymu paveikti nukentėjusiąją, mat praėjus vos porai dienų po išžaginimo nepilnametė į policiją atnešė pareiškimą, kuriame paneigė, jog prieš ją buvo naudojama prievarta. Vėliau pareigūnai išsiaiškino, kad nukentėjusiajai buvo  daromas spaudimas.


Rašyti komentarą...
p
pilietis
2012-06-25 21:07:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamoniu nesamone, 5kart didesnes bausmes už tokius dalykus dėt reik... zlugusi sistema..
Atsakyti
0

l
lientvarietis
2012-08-21 21:50:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne uz ka dave pacanam
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų