URM: susitikimas Rygoje – galimybė ES patvirtinti Rytų partnerių europinę kryptį

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 20 dieną Liuksemburge dalyvavo ES ir Rytų partnerystės valstybių užsienio reikalų ministrų susitikime.

Likus mėnesiui iki Rytų partnerystės viršūnių susitikimo Rygoje gegužės 21-22 d. susitikę Liuksemburge ES ir Rytų partnerių užsienio reikalų ministrai aptarė Rytų partnerystės politikos aktualijas, pasirengimą susitikimui ir jo tikslus. L. Linkevičius ragino išnaudoti susitikimą tam, kad būtų sustiprinta Rytų partnerystės strateginė kryptis.

„Rytų partnerystės viršūnių susitikimą matome kaip ES progą patvirtinti savo viziją ir strateginę Rytų partnerystės kryptį, suteikiant Rytų partneriams atsvarą jų kovoje su išorės ir vidaus grėsmėmis, patvirtinant jų europines aspiracijas ir pažymint, kad Asociacijų susitarimai nėra galutinis santykių su ES tikslas“, akcentavo Lietuvos atstovas.


Rašyti komentarą...
z
zigmas
2015-04-21 13:23:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
paskutinius metus matom ,kad tai tokie kaip jus vidaus valstybes priesai patapot pritardami uzsienio partneriu vasaliskai politikai , tik klausimas , kuo visa tai baigsis , tikekimes kad ne karu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų