„Tvarkos ir teisingumo“ Pagėgių skyrius pereina į Liberalų sąjūdį

Daugiau kaip šimtas Pagėgių tvarkiečių užpildė anketas tapti Liberalų sąjūdžio nariais.

„Šiandien turime 127 anketas, bet čia tik po pirmų susitikimų. Manau, kad apie 250 turėtų būti“, – ketvirtadienį sakė Liberalų sąjūdžio Tauragės regiono koordinatorius, Seimo narys Ričardas Juška.

Anot jo, tarp tvarkiečių, pereinančių į Liberalų sąjūdį, yra ir Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius.

„Galvojome, ką daryti, kaip daryti. „Tvarka ir teisingumas“ ilgai blaškėsi į vieną pusę, į kitą pusę, turėjome pasiūlymų ir iš socdemų, ir iš darbiečių, nutarėme, kad grįžtame pas liberalus – buvome liberaldemokratai“, – sakė meras.

Anot jo, pereiti į Liberalų sąjūdį planuoja ir daugiau Pagėgių savivaldybės tarybos narių tvarkiečių. Su kai kuriais dar vyksta pokalbiai.

Liberalų sąjūdžio Tauragės regiono koordinatorius taip pat teigė, kad tvarkiečius ir liberalus vienija bendra praeitis.

„Regione mes vieni kitus pažįstame. Ir jie, ir mes kažkada buvome tie patys liberalai. Esame tie, kurie prisimename, kaip viskas kito: vadovai keitėsi, vieni tempė paskui vieną vadovą skylant liberalams, kiti – paskui kitą. Dabar tiesiog grįžtame prie ištakų“, – teigė R. Juška.

Jo teigimu, tvarkiečių apsisprendimui įtakos turėjo ir jų partijoje kilę nesutarimai tarp pirmininko Remigijaus Žemaitaičio ir dalies Seimo narių, vadovaujamų Vytauto Kamblevičiaus.

V. Bendaravičius teigė, kad Pagėgiuose praktiškai nebeliks „Tvarkos ir teisingumo“ skyriaus. 

„Pagėgiuose buvo 380 tvarkiečių, iš jų dalis yra užsienyje, dalis išvažiavę į didžiuosius miestus, čia yra iki 300. Pereis turbūt ne visai visi, bet didžioji dalis – 80 proc. – taip“, – sakė jis.

Liberalų sąjūdžio atsakingasis sekretorius Dainius Petravičius informavo, kad dėl pagėgiškių priėmimo į partiją spręs kitą savaitę posėdžiausianti partijos valdyba.

REKLAMA

Tuo metu tvarkiečių lyderis R. Žemaitaitis tikino, kad partijos skyrius Pagėgiuose liks, o dalies partijos narių pasitraukimą jis siejo su permainomis savivaldybės taryboje.

„Kadangi ten griuvo koalicija, vienintelis variantas merui išsilaikyti poste – pereiti į Liberalų sąjūdį“, – sakė jis.

„Skyrius liks. Aišku, reikės naujo pirmininko, kas nebijo Kęsto Komskio“, – pridūrė jis.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ yra paskelbusi, kad ketina jungtis su Laisvės sąjunga (liberalais) ir judėjimu „Pirmyn, Lietuva“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų