„Tvarkiečiai“ išsirinko savo sąrašo į rinkimus lyderį papildyta

Tvarka ir teisingumą“ Seimo rinkimuose ves partijos vicepirmininkas Remigijus Žemaitaitis, nusprendė šeštadienį Vilniuje posėdžiavusi „tvarkiečių“ taryba.

Tarybos patvirtinto sąrašo daugiamandatėje apygardoje pirmajame dešimtuke toliau rikiuojasi Kęstas Komskis, Rimas Andrikis, Petras Gražulis, Vytautas Kamblevičius, Rimantas Antanas Ručys, Juozas Imbrasas, Ona Valiukevičiūtė, Kęstutis Bartkevičius, Kęstutis Pūkas.

Antrąjame dešimtuke taip pat įtraukti Artūras Razbadauskas, Almantas Petkus, Algimantas Dumbrava, Kęstutis Trečiokas, Romualdas Visokavičius, A.Galvonaitė, Marius Savienius, Andrius Šadžius, Natalija Istomina bei Vidmantas Karabinas. Trečiojo dešimtuko kandidatai - Loreta Jakinevičienė, Julius Panka, Romualdas Gėgžnas, Vidmantas Macevičius, Dobilas Sinkevičius, Aušra Ručienė, Vaidievutis Ipolitas Geralavičius, Vytautas Jucius, Egidijus Skarbalius, Gediminas Onaitis.

„Viskas priklauso, kaip mes sugebėsime kartu ir vieningai pasiekti rezultato, nesvarbu, kelintas tu esi (...) kažkada partijoje startavau 45-u, po to -28-u, po to - 10-u, mane žmonės išrinkdavo į pirmąjį dešimtuką, - taryboje kalbėjo R.Žemaitaitis.

REKLAMA

„Noriu, kad visi suprastumėme, kad esame komanda, labai nenorėčiau, kad pradėtumėme emocijas reikšti, sakyti - blogai, gerai. Manau, kad šiandien mes startuojame iš vidaus, žinodami, ko mes norime ir ko mes siekiame“, - į partijos narius kreipėsi naujasis vedlys rinkimuose.

R.Žemaitaitis BNS sako, kad pirmieji žingsniai bus pervažiuoti ir pabendrauti su visais partijų skyriais bei informuoti rinkėjus apie „tvarkiečių“ priimtus teisės aktus, iniciatyvas bei „įgauti žmonių pasitikėjimą“.

Partijos pirmininkas Rolandas Paksas negalėjo vesti sąrašo dėl to, jog nuo 2004 metų jam užkirstas kelias dalyvauti Seimo ir prezidento rinkimuose, kai per apkaltą buvo pašalintas iš prezidento pareigų. Jis sveikino R.Žemaitaitį sakydamas, kad jis yra „labai geras“ vedlys, o rinkimų sąrašas - „stiprus“.

„Vertinu jį kaip energingą, protingą, atsakingą žmogų. Bet aš manau, kad toks primestas žaidimas, kuris buvo sureikšmintas, kas bus tas partijos vedlys - juk puikiai suprantame, kad vienas žmogus nieko negali padaryti, nes turime 14-15 tūkst. narių ir tik komandoje darbuojantis mes galime tuos klausimus išspręsti. Todėl visiškai nesureikšminu to dalyko“, - BNS sakė „tvarkiečių“ vadovas.

Pasak partijos atsakingojo sekretoriaus Almanto Petkaus, sudarant sąrašą daugiamandatėje apygardoje, be kita ko, atkreiptas dėmesys, kad kiekviename dešimtuke būtų bent viena moteris. Iš viso patvirtinti 148 kandidatai.

Partija šeštadienį patvirtino ir vienmandatininkus. Pats R.Žemaitaitis kelia kandidatūrą Pietų Žemaitijos apygardoje, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas - Telšių, Švietimo ir mokslo viceministrė Natalija Istomina keliama Baltijos, ūkio viceministras Gediminas Onaitis - Marių apygardoje.

Vilniuje Naujamiesčio apygardoje kandidatuos Marius Savielius, Senamiesčio - Raimonda Karosaitė, Antakalnio - Vaidievutis Ipolitas Geralavičius, Žirmūnų - Julius Panka, Fabijoniškių - Rytis Jankauskas, Šeškinės - Gediminas Rudžionis, Justiniškių - Tomas Valašinas, Karoliniškių - Almantas Petkus, Lazdynų - Ona Valiukevičiūtė, Naujosios Vilnios - Ryšardas Burda, Verkių - Gediminas Imbrasas, Panerių - Romualdas Gėgžnas, Šilainių - Kęstutis Pūkas. Kaune Šilainių apygardoje keliama Kęstučio Pūko kandidatūra, Aleksoto-Vilijampolės apygardoje kandidatuos Aušra Ručienė, Centro-Žaliakalnio - Julius Morkūnas, Kalniečių - Romualdas Dumčius, Dainavos - Sigitas Sidaravičius, Petrašiūnų - Romualdas Visokavičius.

REKLAMA

„Tvarkiečiai“ jau anksčiau buvo nusprendę nekelti kandidato Vilkaviškyje, kur kandidatuoja premjeras Algirdas Butkevičius. Anot R.Žemaitaičio, sprendimas priimtas, kadangi socialdemokratai yra koalicijos partneriai ir konkuruoti čia būtų „neetiška ir negražu“.

R.Žemaitaičio manymu, tarp kandidatų esantys dizainerė Daiva Urbonavičiūtė, Lietuvos tautininkų sąjungos lyderis Julius Panka, klimatologė A.Galvonaitė padės partijos populiarumui.

„Jie partijos reitingus vienareikšmiškai pakels. Visi 141 žmogus yra savitas ir pakels reitingą. Žemaitaitis ar Paksas tiek nepakels. Kaip sakau, bitės turi sunešti tą medų“, - BNS sakė jis.

Tvarkiečių taryba taip pat pritarė R.Žemaitaičio pristatytai „100 sakinių“ programai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų