TV3 Žinios. JAV – Bideno ir Trumpo kova prezidento rinkimuose

Amerikiečiai išsirinko prezidentą, tačiau kurį – dar iki galo nežino. Nors jau ne vieną mėnesį amerikiečių apklausos skelbė, kad rinkimus užtikrintai laimės Joe Bidenas – paaiškėjo, kad viskas ne taip paprasta. Trumpas pasirodė geriau nei prognozuota, tad nors Joe Bideno pergalė vis dar skaičiuojant balsus atrodo realesnė – demokratų kandidato likimas iš esmės priklauso nuo saujelės valstijų ir balsavimo paštu rezultatų, kurie dar nesuskaičiuoti.

Tiesa, Trumpas dar nebaigus skaičiuoti balsų jau suskubo skelbti apie pergalę ir panašu, kad be teisminių ginčų dėl rinkimų procedūrų posto neatiduos.

Taip pat, Seimo nariams, neperrinktiems į kitos kadencijos parlamentą, pasiūlyta mokėti valstybines rentas. Mokėti pinigus, kol susiras kitą darbą, siūloma ir buvusiems premjerams. Tokios seime įregistruotos įstatymų pAtaisos kaipmat sukėlė ir žmonių kritiką tiek iš valdančiųjų, tiek ir opozicijos. Pataisų iniciatoriai iš liberalų sąjūdžio, darbo partijos ir socialdemokratų  sako, kad tūkstantinės rentos neperrinktiems parlamentarams padėtų psichologiškai.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose.


Rašyti komentarą...
F
Fuflo
2020-11-04 18:59:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per briedai???
Atsakyti
-1

I
Idiotams
2020-11-04 19:14:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikit N X tv3!
Atsakyti
-2

N
Nuomonė
2020-11-04 18:44:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liberastai rašo....Jau prieš mėnesį buvo Trampas pirmose vietose. Kaip mūsų rinkimus liberastai klastojo, tai ir čia tas pats. O dar išaiškės, kas kišosi į rinkimus...toks Zuokas...Už Bideną balsavo net Floridos kapinių " gyventojai....
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų