Turistams jau atveriamos durys į Lietuvą: paskelbė valstybę, kurios piliečiams panaikinti atvykimo ribojimai

Europos Sąjungos Tarybai praėjusią savaitę Izraelį įtraukus į sąrašą trečiųjų valstybių, kurių piliečiai gali laisvai atvykti į ES turizmo tikslais, Lietuvoje taip pat panaikinti apribojimai jiems atvykti į šalį.  

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad atvertos durys turistams iš Izraelio yra pagalba Lietuvos verslui.

„Leidimas į Lietuvą atvykti turistams iš saugių trečiųjų šalių yra išties pagalba mūsų verslui. Ypač džiugina, kad Europos ir Lietuvos sienos atsivėrė Izraelio gyventojams – glaudūs šalių ryšiai, stabiliai iki pandemijos augęs turizmas ir dabar leidžia tikėtis abipusės naudos“, – pranešime teigė A. Armonaitė.

ES taryba kas dvi savaites teikia rekomendacijas dėl trečiųjų šalių gyventojų kelionių į ES panaikinimo. Apribojimai Izraelio piliečiams netaikomi nuo praėjusio ketvirtadienio. 

Be to, jie netaikomi Australijos, Naujosios Zelandijos, Singapūro, Ruandos, Pietų Korėjos, Tailando, Kinijos (su sąlyga, kad tai bus daroma abipusiškai) piliečiams.

Turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ duomenimis, Lietuvoje turistų iš Izraelio skaičius 2015-2019 metais išaugo 92 proc. 

Izraelis pirmauja ir vertinant vidutinę viešnagės trukmę – iki pandemijos pradžios vidutinė turisto iš Izraelio kelionės trukmė sudarė 4,8 nakties, o bendras nakvynių skaičius siekė per 144 tūkstančius.


Rašyti komentarą...
N
Neįleisti
2021-05-13 10:37:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kinai apkrėtė visą pasaulį, o dabar dar kinams leisime ir laisvai keliauti be saviizoliacijos. Kinų iš vis derėtų neįsileisti, o tai dar ką nors atveš.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų