„Hamas“ paskelbė paleidęs į Izraelį dar 130 raketų pranešama apie žuvusį 6-metį

Gazos Ruožą kontroliuojantis islamistų judėjimas „Hamas“ trečiadienį paskelbė paleidęs dar 130 raketų į Izraelį, atsakydamas į žydų valstybės pajėgų aviacijos smūgį, per kurį Gazos mieste buvo sugriautas dar vienas daugiaaukštis pastatas.

Tuo metu Izraelyje, įskaitant Tel Avivą, buvo įjungtos apie ataką iš oro perspėjančios sirenos.

Islamistų kovotojų pranešime sakoma, kad naujausias raketų smūgis yra atsakas į Izraelio pajėgų veiksmus, per kuriuos buvo sugriautas daugiaaukštis pastatas „al Sharouk“, kuriame buvo įsikūręs televizijos „al Aqsa“ biuras.

Izraelio kariškiai, kad oro pavojaus sirenos buvo įjungtos keliose pietinėse gyvenvietėse ir Tel Avive bei jo apylinkėse.

Iš Gazos Ruožo paleista raketa Izraelyje užmušė šešiametį

Naujausia iš Gazos Ruožo paleista islamistų judėjimo „Hamas“ kovotojų raketų salvė trečiadienį užmušė šešiametį berniuką Izraelio pietinėje dalyje, pranešė savanorių gelbėtojų organizacija „United Hatzalah“.

Islamistų žiniasklaida paskelbė, kad 130 raketų buvo paleista atsakant į Izraelio pajėgų veiksmus, per kuriuos Gazos mieste buvo sugriautas daugiaaukštis pastatas „al Sharouk“.

Naujienų agentūros AFP reporteriai ir Izraelio kariškiai patvirtino, kad apie oro pavojų perspėjančios sirenos buvo įjungtos keliose pietinėse gyvenvietėse ir Tel Avive bei jo apylinkėse.

Dalį raketų numušė Izraelio oro erdvės gynybos sistema „Iron Dome“ (Geležinis kupolas), bet dalis jų smogė įvairiose vietose šalies pietinėje dalyje. Per šią ataką buvo sužeista žmonių, o mažiausiai vienas žuvo, nurodė medikai.

„Šešiametis berniukas žuvo iš Gazos paleistai raketai smogus gyvenamajam pastatui Sderote“, – informavo savanoriška gelbėjimo tarnyba „United Hatzalah“.

Skubiosios pagalbos tarnyba „Magen David Adom“ (MDA) pranešė, kad Sderote ir pajūrio mieste Aškelone medikų pagalbos prireikė dar šešiems žmonėms.

REKLAMA

Pastatas „al Sharouk“, kuriame buvo įsikūręs televizijos „al Aqsa“ biuras, yra jau trečias daugiaaukštis statinys, sugriautas Izraelio pajėgų ugnies nuo bombardavimo kampanijos pradžios pirmadienį.

Nuo pirmadienio Gazos Ruožo kovotojai paleido į Izraelį daugiau kaip tūkstantį raketų, o žydų valstybės pajėgos atsakė šimtais smūgių prieš islamistų grupuočių taikinius tankiai apgyventame palestiniečių anklave.

Izraelio smūgis sugriovė dar vieną daugiaaukštį pastatą Gazos Ruože

Izraelio aviacijos smūgis trečiadienį sugriovė dar vieną daugiaaukštį pastatą Gazos mieste, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistai.

Smūgis buvo suduotas tęsiantis Izraelio pajėgų vykdomiems intensyviems bombardavimams palestiniečių anklave, atsakant į šią teritoriją kontroliuojančio islamistų judėjimo „Hamas“ ir kitų kovotojų grupuočių raketų smūgius prieš žydų valstybę, nusinešusius žmonių gyvybių.

Pastatas „al Sharouk“, kuriame buvo įsikūręs televizijos „al Aqsa“ biuras, yra jau trečias daugiaaukštis statinys, sugriautas Izraelio pajėgų ugnies nuo bombardavimo kampanijos pradžios pirmadienį.


Rašyti komentarą...
K
Karas
2021-05-12 22:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Izraelis ir Palestina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų