Tūkstančius Lietuvos vairuotojų „Regitra“ įnirtingai ragina suskubti

Senieji popieriniai vairuotojo pažymėjimai, kuriuose nenurodyta jų galiojimo pabaiga, baigs galioti 2017 m. vasario 3 d. Dalis vairuotojų Lietuvoje netrukus gali susidurti su problemomis, jau daug anksčiau yra pranešusi „Regitra“.

12

Jeigu skaičiuotume nuo šios dienos, reikštų, kad tam padaryti liko mažiau nei mėnesis.

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė apie tai, kad „Regitra“ jau ilgą laiką ragino žmones iš anksto pasikeisti senuosius vairuotojo pažymėjimus į naujo pavyzdžio dokumentus. 

Viceministro Artūro Norkevičiaus teigimu, pratęsti pažymėjimų keitimo terminą neketinama. Kaip naujienų portalą tv3.lt informavo policijos pareigūnai, bauda važiuojant be vairuotojo pažymėjimo yra 5-11 eurų arba įspėjimas. Baudos dydis priklauso nuo lengvinančių arba sunkinančių aplinkybių.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per reidą patikrintas ir krepšininkas

Tikisi, kad pratęsimo nebus

Naują vairuotojo pažymėjimą galima užsisakyti bet kuriame vairuotojo pažymėjimus išduodančiame „Regitros“ padalinyje nepriklausomai nuo asmens gyvenamosios vietos Lietuvoje. Vairuotojo pažymėjimai išduodami per dešimt darbo dienų nuo pareiškėjo prašymo pateikimo „Regitrai“ dienos.

S. Šuminas skeptiškai vertintų planus pratęsti terminą. Anot jo, bet koks termino nukėlimas nepadėtų.

„Aš manau, kad bet koks termino pratęsimas yra nenaudingas ir jis tikrai nepadės. Tą situaciją mes matėme ir 2006 metais. Nesvarbu, koks būtų terminas, vis tiek bus žmonių, kurie atidėlioja. Ne mes kaip institucija esame už tai atsakingi, bet mes tikimės, kad jokio pratęsimo nebus. O tie žmonės, kurie negalės pasikeisti pažymėjimo iki to termino, jie galės tai padaryti po vasario 3 dienos ta pačia tvarka. Tik tiek, kad nuo tos dienos jie negalės važiuoti.

Jeigu lyginsime užsienyje tokias pačias paslaugas keičiant pažymėjimus, tai pas mus pasikeisti pažymėjimą galima daug greičiau nei užsienyje. Pas mus paslauga yra neįtikėtinai greita laiko atžvilgiu, 10-15 minučių užtrunka. Kitas dalykas, jeigu ir į banką ateitų per vieną dieną labai daug žmonių, bankas juk irgi negalės jų visų aptarnauti. Mes pardavinėjame ne kokią prekę, bet prievolę. Tai yra prievolė pasikeisti, bet ne koks labai patrauklus daiktas“, - naujienų portalui tv3.lt sakė S. Šuminas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų