Trys Seimo narės reikalauja, kad pakartotinai svarstant Arvydo Pociaus atleidimo klausimą dalyvautų ir pats atleidžiamasis, mat šis dar nepatvirtino savo kaltinimų, kovo 15 d. mestų iš Seimo tribūnos.

Kovo 15 d. Seime pasakęs „svarbiausią savo kalbą“, Valstybės saugumo departamento vadovas A. Pocius pateikė požiūrį į kilusio skandalo priežastis, teigia Seimo narės Laima Mogenienė, Rima Baškienė ir Leokadija Počikovska.

Jo išsakyti argumentai ir pažadai buvo kai kurių parlamentarų motyvas balsuoti prieš atleidimą.

Tuomet A. Pocius teigė, kad „jei kada Seimas turės daugiau laiko ir intereso manęs išklausyti apie VSD ir mano septynerių metų patyrimą ten dirbant, apie svarbiausius išbandymus rengiantis ir tampant Lietuvos saugumui transatlantinės bendruomenės nariais, išgyvenant vadinamuosius šnipinėjimo, Prezidento apkaltos, vienos iš politinių partijų lyderio problemas ir skandalus, turėsiu ką pasakyti“.

„Mes, Seimo narės, anksčiau balsavusios „prieš“ ar susilaikiusios dėl A. Pociaus atleidimo, suteikėme jam laiko viešai įrodymais pagrįsti pateiktą informaciją.

Pakartotinai svarstant klausimą dėl A. Pociaus atleidimo, VSD vadovo nedalyvavimas akivaizdžiai kertasi su jo anksčiau išsakytais argumentais: „Kad ir kaip būtų ir kaip būčiau šmeižiamas, dar vis kalbu kaip Lietuvos valstybės saugumo departamento vadovas ir už savo žodžius atsakau“.

Jei VSD vadovas nepateiks iš Seimo tribūnos informacijos visais iškeltais klausimais, turi būti svarstomas klausimas dėl įžūlaus Seimo klaidinimo ir atviros apgaulės“, teigia Seimo narės savo pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų