Trys „Didžiojo šeimų gynimo maršo“ dalyvių portretai: rūpi keli dalykai

Vilniaus Vingio parke šeštadienį vyksta „Didžiojo šeimų gynimo maršo“ finalas, kuriame susirinko jau daugiau nei tūkstantis žmonių. Keli žmonės sutiko fotografuotis ir papasakojo, kodėl atvyko į renginį.

291

Pirmoji – savanorė Danutė, kuri šeštadienio popietę žmonėms dalija popierines kepuraites su saules su renginio atributiką ir leidinius.

Moteris sako atvykusi į renginį iš Kauno autobusu ir bus iki pat galo, nes namo taip pat vyks autobusu kartu su kitais renginio dalyviais, nes kitiems iš Kauno reikės grįžti į rajonus.

„Nuotaikos puikios, noriu pabūt kartu su bendraminčiais ramioje linksmoje aplinkoje ir tiek. Aš pati už senąsias tradicijas“, – sako Danutė, bet mūsų pokalbį nutraukia žmonės, kurie prašo kepuraičių.

„Matote, kaip kelis darbus dirbti. Imkite, dar ir laikraštuką duosiu“, – juokiasi moteris.

Danutė sako, kad nežino, kada renginys baigsis, nes programos nėra, bet ji priduria, kad kodėl nepabuvus, jei oras leidžia.

„Buvimas gamtoje, kai visi žmonės ramūs, taikūs, ko nepabūti, tiesiog smagi aplinka, reikia džiaugti pavasariu, kiek bus tiek. Viskas kvepia, sužaliavo. Po karantino visi pasiilgo švenčių, susibūrimų“, – pasakoja ji.

Pašnekovė sako į Vingio parką atvykusi apie 16 val. Netrukus akį patraukia vyriškis su plakatu „Stop child abuse“. Pakalbinus, vyras sako, kad yra Darius iš Jonavos, į renginį atvyko automobiliu.

(291 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeštadienį vyksta „Didysis šeimos gynimo maršas“

„Mes tikimės, kad valdžia atkreiptų dėmesį į tautos valią“, – paklausus, ko tikisi iš renginio, sako Darius.

Perklausus, į kurią tautos valią, Darius sako: „tautai taip pat priklauso žmogaus teisės, o vaikai turi teisę į mokslą, socialinį gyvenimą. Dabar šios teisės neužtikrintos. Vaikai gauna nuotoliniu būdu nekokybišką mokslą ir privalomas testavimas yra prievarta.“

Pasitikslinus, ar „child abuse“ (liet. Vaikų išnaudojimas), ir yra vaikų testavimas, prieš kurį jis yra, pašnekovas patikslina: „nebūtinai vien testavimas, ateinančios lygios galimybės leis įsivaikinti mūsų vaikus pedofilams“. Perklausus, ar tikrai jis taip galvoja, Darius užtikrintai sako „taip“.

REKLAMA

Darius sako tik atvykęs į renginį ir planuoja būti iki vakaro, ir nakvoti važiuos namo į Jonavą, nes Vilniuje neturi kur apsistoti. Vienas kitam palinkime geros dienos ir atsisveikiname.

Dar vienos pašnekovės – Saiva ir Lina iš Šiaulių, jos taip pat atvažiavo autobusu, sako, atvykusios su gera nuotaika ir su dainom.

„Čia tikimės supratingumo, susitarimo, kad bus gražus renginys. Manau, dauguma čia susirinko parodyti, kad mums rūpi Lietuvos ateitis. Mes iš Šiaulių, Vilniuje gal yra kiek kitaip... Mes dėl savo vaikų ateities važiuojame“, – kalbėjo Saiva.

„Svarbiausias man klausimas yra socialinio draudimo klausimas, dabar didelis atotrūkis, žmonių teisės šiuo klausimu yra stipriai pažeistos, ir norime parodyti, kad mes nesame abejingi ir mes nebijome“, – dėstė Lina.

Moterys sako, kad dabar ypatingai trūksta dėmesio šeimoms.

„Dabar jaučiasi, kad mes esame niekas, pagal mūsų seimūnus, kurie sprendžia, kurie turi savo taisykles. Dabar atrodo, kad pagrindinė vertybė yra pinigai. Viskas dėl pinigų“, – mano Lina.

Paklausus, ar moterys po renginio važiuos namo, jos sako, kad į Šiaulius vyks vakare autobusu, su dainom, su kuriuo ir atvažiavo.

Vingio parke susirinko ir jaunimo būrelis su plakatu „love is love”, kurie sulaukė iš policijos patarimų būti atsargiais, ir pažadejo, kad jei jaus, kad jiems kyla grėsmė, atsitrauks.


Rašyti komentarą...
M
Mara
2021-05-15 19:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parodymas valdžiai, kad reikia skaitytis su žmonių nuomone. Situacija tokia, kad laisvės partija valdo visą seimą ir primeta nuomonę visai Tautai. Man patiko, kad tauta sugeba susivienyti
Atsakyti
-5

G
Gintaras
2021-05-15 19:21:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikai neturi gyventi gėjų ir lesbių šeimose! Vietoje to, kad bandydami eiti prieš gamtą ir prieš Dievą, mūsų valdininkai tegul užsako vaistus gydyti gėjams ir lesbėms. Skiepus nuo covido greitai padarė, tai gal įmanoma ir tuos nelaimingus žmones, kurie tam tikra prasme neįgalūs, nes negali patys turėti vaikų kotais fektuodamiesi ar brūžindamos "fabrikus" viena į kitą. Tai ligoniai, verti užuojautos žmonės ir jei norite jais rūpintis, tai gydykite. Nuo covido tik skiepas padės sako. O štai iškrypėliškumą santuoka nepagydys.
Atsakyti
-9

E
Eee
2021-05-15 19:59:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko nepasirodė lgbt atstovas ir visiems neperskatė to jų gejų manifesto. Ju organizacijos veiklos programos ir siekiamų tikslų. Jei tai žinotų kiekvienas, beveik visi imtų irankas šautuvus ir stotu ginti ne tik šeimas bet ir patį gyvenimą.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų