Trauktis apsisprendęs Skvernelis ramina lietuvius: jokios krizės nebus

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad jam atsistatydinus po pralaimėtų prezidento rinkimų politinės krizės šalyje nebus.

„Nereikia sieti valstybės ateities su mano ateitimi, jokios krizės nebus, esame atsakingi visi išrinkti politikai ir padarysime viską, kad valstybė funkcionuotų ne tik formaliai, bet ir realiai, ir būtų sprendžiamos tokios problemos, kurios yra susikaupę“, – žurnalistams antradienį Seime sakė premjeras.

„Politinės krizės jokios nebus, galiu nuraminti visus šalies gyventojus, viskas bus gerai“, – tvirtino jis.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos taryba žada balsuoti dėl pasitikėjimo partijos vadovu Ramūnu Karbauskiu ir jos deleguotu ministru pirmininku S. Skverneliu.

Premjeras sakė norintis žinoti, ar dar turi bendražygių paramą.

„Valstiečių“ lyderis yra pareiškęs, kad partija trauksis iš valdžios, jeigu jos kandidatas premjeras S. Skvernelis nepateks į antrą prezidento rinkimų turą, o partija nelaimės Europos Parlamento rinkimų. Tokiam scenarijui yra pritarusi partijos frakcija Seime.

Premjeras teigia, kad trauksis nepriklausomai nuo Europos Parlamento rinkimų rezultatų.

S. Skvernelis praėjusią savaitę vykusiuose prezidento rinkimuose liko trečias po konservatorių iškeltos parlamentarės Ingridos Šimonytės ir nepriklausomo kandidato ekonomisto Gitano Nausėdos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų